Віртуальна АТС: кожен замовник додзвониться

Навіть якщо сьогодні у вас немає фізичного офісу і всі ваші співробітники працюють вдома, завдяки цій послузі ви зможете реалізувати зручну комунікацію з клієнтами і колегами.

Віртуальна АТС в Києві

Віртуальна АТС від «Датагруп» - це оптимальний варіант організації телефонного зв'язку для представників середнього та малого бізнесу. Навіть якщо сьогодні у вас немає фізичного офісу і всі ваші співробітники працюють вдома, завдяки цій послузі ви зможете реалізувати зручну комунікацію з клієнтами і колегами.


Переваги Віртуальної АТС

  • економія коштів на купівлі і обслуговуванні дорогої і швидко застаріваючої міні-АТС
  • повне управління віртуальною IP-АТС через Web-інтерфейс
  • об'єднання територіально рознесених ліній, офісів, відділень
  • послуга доступна в усіх регіонах України
  • організація включення за 1 день

Віртуальна АТС дозволяє організувати базовий кол-центр з можливістю переадресації виклику, переведення і перехоплення дзвінка, розподілу вхідних дзвінків, презентації та приховування номера. Вам також буде доступний короткий набір номера і утримання виклику.

Завдяки віртуальній АТС можна приймати дзвінки на будь-яку кількість пристроїв. Таким чином ви не втратите жодного дзвінка своїх замовників: якщо один з менеджерів зайнятий, дзвінок прийме інший. Крім того, хмарна АТС реалізує функцію багатоканальності - дзвінки можуть надходити на єдиний номер і розподілятися між усіма менеджерами.

Якщо ж вам потрібно об'єднати декілька офісів в єдину мережу, саме віртуальна АТС впорається із цим завданням. Оскільки технологія реалізована в хмарі, ваші співробітники зможуть приймати дзвінки з будь-якої точки, де є інтернет. Тому, якщо ви заплануєте переїзд або тривалу поїздку, ваші замовники цього не відчують.


Ціни на послугу Віртуальна АТС

Тарифи на послу Віртуальна АТС

Тарифи на міжнародні дзвінки (стандартні)

Тарифи на міжнародні дзвінки (ДатаСвіт)

Коди виключень для послуги ДатаСвіт