Номер 0-800: безкоштовні дзвінки для ваших клієнтів

Використання номера 0-800 відчутно збільшує кількість звернень

Номер 0-800

Номер 0-800 — актуальне рішення для представників бізнесу, яким важливо завжди залишатися на зв’язку зі своїми клієнтами. Ця послуга дозволяє вашим клієнтам здійснювати дзвінки на номер 0-800 абсолютно безкоштовно, не залежно від їх мобільних операторів або територіальної приналежності в межах України.

Наявність номера 0-800 дозволяє реалізувати службу підтримки, кол-центр, гарячу лінію, маркетингові дослідження. Він також буде зручним для інтернет-магазинів, банків, страхових компаній і туристичних агентств — ви ніколи не втратите звернення, адже клієнтам вигідно і доступно вам дзвонити, а номер є багатоканальним. Використання номера 0-800 відчутно збільшує кількість звернень — це підтверджує багаторічний досвід використання даної послуги нашими постійними клієнтами.


Замовивши номер 0-800, ви отримаєте

  • єдиний номер по всій Україні
  • скорочення витрат
  • довіру клієнтів

Вхідні дзвінки на номер 0-800 будуть перенаправлені на будь-який фіксований, або мобільний номер, що діє в межах України. Фахівці «Датагруп» допоможуть обрати оптимальний тариф, виходячи з ваших потреб. У базі номерів 0-800 ви також можете вибрати для свого бізнесу привабливий варіант, що легко запам’ятовується.


Ціни на послугу 0-800

Тарифи на послугу 0-800