Головна » Послуги » SMB

SMB

Для будь-якої комерційної організації основною умовою успішного функціонування є використання передових телекомунікаційних послуг.

Для компаній малого та середнього бізнесу «Датагруп» пропонує послуги в області комплексного вирішення телекомунікаційних задач. Крім традиційної телефонії і доступу до мережі Інтернет послуги включають в себе проектування, поставку обладнання, віртуальний хостинг, створення мережевої структури і подальшу підтримку проектів.

Для вирішення таких завдань «Датагруп» пропонує використовувати єдиний мережевий ресурс для надання великого спектру послуг: телефонії, передачі даних, доступу в мережу Інтернет, створення корпоративної мережі. З телекомунікаційними послугами високого рівня обслуговування, взаємодія всіх підрозділів компаній буде систематизовано і дозволить спростити документообіг, роботу з клієнтами і контроль над всіма процесами.

Замовляючи додаткові послуги, такі як DNS, IP адреси, реєстрація доменів, Абоненти тим самим отримують всі необхідні інструменти для бізнесу «з одних рук».

Комплексне обслуговування містить в собі ряд переваг:

  • персональний менеджер та індивідуальний підхід; 
  • вигідні безлімітні тарифи; 
  • гарантована швидкість з'єднання, наявність договору SLA; 
  • цілодобова технічна підтримка; 
  • мінімальний час реакції на звернення клієнта; 
  • хостинг; 
  • сервіс «Захист від DDos- атак». 


Всі ці та інші можливості доступні вже зараз при підключенні до мережі «Датагруп». Інвестуючи в нові технології один раз, Ви отримуєте мережеву середу, завжди готову до масштабування та впровадження все нових і нових телекомунікаційних сервісів. Професіоналізм і багаторічний досвід компанії «Датагруп» - це можливість знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта та домогтися рішення поставлених перед ними завданнями.