Головна » Послуги » Банкам

Банкам

«Датагруп» пропонує банкам і фінансовим структурам комплекс послуг, що забезпечує оперативний, надійний і безпечний обмін інформацією. Фінансовий ринок відрізняється великою чутливістю до оперативного аналізу інформації і швидкості операцій, тому ефективний бізнес потребує якісних інформаційних ресурсів.

Наша компанія пропонує рішення оптимізвції бюджету, спрощення системи контролю, отримання абсолютного захисту даних і гарантію конфіденційності інформації. Ми створюємо єдиний інформаційний простір для безпечної електронної взаємодії.

«Датагруп» забезпечує безпечний і захищений доступ до різних фінансових ресурсів (ПФТС, SWIFT, UX, тощо). Наші клієнти можуть у режимі реального часу:

  • отримувати інформацію з фондових та фінансових ринків; 
  • отримувати свіжі новини та актуальні аналітичні відомості; 
  • здійснювати операції на ринках цінних паперів, термінових контрактів і ринках іноземних валют. 


Клієнти «Датагруп» можуть отримати захищений і високошвидкісний доступ до Центральної розрахункової палаті НБУ. Автоматизована система міжбанківських взаєморозрахунків створена НБУ для забезпечення розрахунків між юридичними і фізичними особами - клієнтами комерційних банків. Для клієнтів дана послуга являє аналог електронної пошти.

Компанія «Датагруп» завдяки каналу передачі даних (Eth, FR) на шлюз з ProFIX, створила для своїх клієнтів надійний і безперебійний доступ до всіх сервісів мережі Співтовариства всесвітніх міжбанківських фінансових телекомунікацій (S.W.I.F.T.).

Доступ до S.W.I.F.T. дозволить вам швидко і без проблем з технічної сторони здійснювати операції з цінними паперами, документарні операції, форексні угоди, проводити платежі і відправляти сервісні повідомлення. Для ефективної роботи цієї послуги Клієнт повинен мати маршрутизатор. Це пов'язано з підвищеним рівнем безпеки каналу, а також з необхідністю налагодження політики доступу.

Переваги рішень від «Датагруп»:


  • повна відповідність вимогам до надійності і безпеки; 
  • одна з найбільш розгалужених мереж в Україні, що дає можливість оперативного підключення відділень, банкоматів і фінансових організацій; 
  • багаторазове резервування, цілодобовий моніторинг мережі забезпечують максимальну надійність 24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік;
  • повний цикл робіт з організації мережі та експлуатації послуг. 


Додаткові послуги:

  • підключення банкоматів використовуючи супутникові та наземні рішення; 
  • організація доступу до Процесингових центрів; 
  • організація резервних мереж.