Зв’язок безмежних можливостей
Номер 0800: безкоштовні дзвінки для ваших клієнтів
Віртуальна АТС: кожен замовник додзвониться

Телефонія

Якісна та надійна телефонія від «Датагруп» реалізує базові потреби будь-якого бізнесу у послугах зв’язку. Цифрові та аналогові канали на базі власних магістральних та первинних мереж дозволяють нам надавати послуги телефонії найвищої якості. Рішення, які ми пропонуємо, покликані спростити комунікацію всередині компанії та налагодити стабільний зв’язок із зовнішніми клієнтами і партнерами. Наші фахівці запропонують оптимальний варіант рішення чи комбінацію послуг, виходячи з ваших потреб та побажань і у найкоротші строки забезпечать надійним телефонним зв’язком ваші офіси та віддалені філіали.

Телефонія
Послуги
ІР-телефонія ІР-телефонія
ІР-телефонія
Віртуальна АТС Віртуальна АТС
Віртуальна АТС
Номер 0800 Номер 0800
Номер 0800
Номер 0900 Номер 0900
Номер 0900
Номер 0891 Номер 0891
Номер 0891
SIP-Trunk SIP-Trunk
SIP-Trunk
Підключення абонентської лінії Підключення абонентської лінії
Підключення абонентської лінії
Офісна АТС ISDN PRI Офісна АТС ISDN PRI
Офісна АТС ISDN PRI
ІР-телефонія

Технологія ІР-телефонії дозволяє здійснювати дзвінки з будь-якої точки, де є інтернет. Для користування послугою не потрібно спеціальне обладнання – достатньо ПК, смартфона чи ноутбука та гарнітури. Необмежена кількість голосових ліній та номерів, економія на обладнанні, а також привабливі тарифні плани дозволяють вигідно заощаджувати та підвищують ефективність бізнесу.

Віртуальна АТС

Віртуальна АТС від «Датагруп» повністю заміняє фізичну офісну АТС та перевершує її можливості. Завдяки використанню технології ІР-телефонії ви можете легко масштабувати, розгортати та змінювати налаштування телефонної мережі без витрат на додаткове обладнання. Єдине, що вам потрібно, – доступ до мережі інтернет. Із віртуальною АТС від «Датагруп» ви не втратите жодного звернення ваших клієнтів. Вигідні тарифні плани та відсутність витрат на обладнання, дозволяють заощаджувати ресурси та підвищити ефективність вашого бізнесу. Об’єднайте усі територіально відокремлені офіси в єдину мережу протягом одного робочого дня, організуйте базовий кол-центр та підвищіть якість обслуговування ваших клієнтів завдяки можливостям віртуальної АТС від «Датагруп».

Номер 0800

Номер 0800 дозволяє організувати зручну загальнонаціональну лінію зв’язку з вашими клієнтами – для них дзвінки на ваш номер 0800 будуть безкоштовними незалежно від тарифів їх операторів чи географічної локації. Це є оптимальним рішенням для організації власної гарячої лінії чи кол-центру, а також для проведення масштабних маркетингових досліджень. Ви можете самостійно обрати номер, який легко запам’ятається вашим клієнтам. Відсутність плати за з’єднання, простота підключення та вигідні тарифні плани дозволяють користуватися послугою максимально комфортно. Послуга доступна по всій території України.

Номер 0900

Номер 0900 – це зручне рішення для надання платних консультацій вашим клієнтам. «Датагруп» є прямим постачальником цієї послуги, отже, ви можете бути певними у прозорості розрахунків та стабільності роботи сервісу. Усі дзвінки ваших клієнтів будуть переадресовуватися на вказаний вами номер за вигідними тарифами, а ви будете приймати їх на свій міський чи мобільний номер без додаткових витрат на спеціалізоване обладнання. Послуга доступна по всій території України.

Номер 0891

Забезпечте свій офіс надійним телефонним зв’язком у будь-якій точці України, де є інтернет. Номер 0891 дозволяє здійснювати безкоштовні дзвінки всередині мережі (на номери 0891), а тарифи дзвінків на зовнішні номери є значно вигіднішими, ніж у мобільних операторів, що дозволить оптимізувати витрати на зв’язок. Це рішення також є зручним для компаній, що змінюють локації – після переїзду номер залишається незмінним, тож ви не втратите звернень своїх клієнтів.

SIP-Trunk

Забезпечте необмежену кількість багатоканальних номерів для взаємодії з колегами, клієнтами та партнерами вашого бізнесу за допомогою послуги  SIP-Trunk. Послуга легко масштабується відповідно до ваших потреб та дозволяє підключити  SIP-Trunk номери з різних міст України. Високу якість з’єднання та передачі голосу і відео гарантують цифрові протоколи передачі даних. Послуга надається також для номерів з кодом «0891», що не мають географічної прив’язки в межах України. SIP-Trunk дозволяє замінити аналогову телефонну станцію на якісну і сучасну IP PBX, що заощадить ваші витрати на телефонний зв’язок завдяки вигідним тарифам та відсутності витрат на додаткове обладнання. Це оптимальне рішення для розгортання офісної телефонії, що відповідає усім сучасним вимогам бізнесу.

Підключення абонентської лінії

«Датагруп» реалізує індивідуальні комплексні рішення з організації телефонного зв’язку, необхідного саме для вашого бізнесу. Встановлення переадресації, функція визначення номеру, фіксація дзвінків без відповіді дозволять оптимізувати комунікацію як зі співробітниками, так і з зовнішніми клієнтами. Ми гарантуємо прозорі платежі, вигідні тарифні плани та стабільну роботу послуги незалежно від погодних умов чи навантаження ліній. Послуга легко адаптується та доповнюється іншими ІТ&T ресурсами компанії.

Офісна АТС ISDN PRI

Це надійне рішення для підключення традиційної офісної АТС до національної телефонної мережі. Проведення телефонних переговорів та організація власного кол-центру на базі технології ISDN PRI, а також можливість організувати корпоративну мережу телефонного зв’язку з короткою нумерацією реалізується фахівцями «Датагруп» у короткі терміни та відповідно до вимог вашого бізнесу. Ви отримаєте можливість підключити до АТС тридцять каналів у єдиному потоці та економити на вихідних дзвінках за рахунок прозорих і вигідних тарифів. Вам не доведеться витрачати значні кошти на реалізацію новітніх рішень, адже офісна АТС ISDN PRI працює стабільно і не вимагає додаткових вкладень.

Наші переваги
Понад 40 телекомунікаційних ліцензій

Понад 40 телекомунікаційних ліцензій

Понад 1600 співробітників

Понад 1600 співробітників

Підтримка 24/7/365

Підтримка 24/7/365

Понад 100 телекомунікаційних послуг для бізнесу та дому

Понад 100 телекомунікаційних послуг для бізнесу та дому

Повний спектр послуг у більш ніж 90 населених пунктах України

Повний спектр послуг у більш ніж 

90 населених пунктах України

18 років досвіду на ринку України у сфері телекомунікацій

18 років досвіду на ринку України у сфері телекомунікацій