Головна » Про компанію » Новини

Новини

29.01.2016

«Датагруп» стає SPLA-партнером корпорації Microsoft

Компанія «Датагруп» уклала партнерську угоду з корпорацією Microsoft за програмою ліцензування Service Provider License Agreement (SPLA), тим самим розширивши портфель надаваних послуг.

Детально
21.01.2016

«Датагруп» представляє Директора зі стратегічного розвитку

Національний оператор зв’язку «Датагруп» оголошує про перехід Джеффа Хаулі в компанію на посаду виконавчого директора з корпоративної стратегії (Executive Director for Corporate Strategy).

Детально
12.01.2016

Проект «Датагруп» представлений в першому національному виданні «HR-брендинг в Україні. Теорія та практика»

У 2015 році найавторитетніша премія країни, яка нагороджує найбільш успішні проекти в області роботи з персоналом, «HR-бренд Україна», відзначила своє 5-річчя. «Премія HR-бренд» – це єдиний в Україні незалежний конкурс HR-проектів, який об'єднує всі галузі бізнесу. На честь ювілею, HeandHunter випустили спеціальну книгу «HR-брендинг в Україні. Теорія та практика».

Детально
30.12.2015

Привітання з Новим роком!

Дорогі друзі! Напередодні Новорічних свят прийміть наші щирі привітання! Ми дуже цінуємо наші партнерські відносини та бажаємо, щоб Новий 2016 рік був благодатним для кожного з нас.

Детально
21.12.2015

«Датагруп» продлён срок действия лицензии на пользование РЧР Украины

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ), продовжила Національному оператору зв'язку «Датагруп» термін дії ліцензії на користування РЧР України, а саме на право користування радіочастотатами в діапазоні 1,4 ГГц. Відповідне рішення було прийнято на засіданні комісії від 15.12.2015 року.

Детально
15.12.2015

Олександр Кардаков зайняв пост генерального директора «Датагруп»

Голова Наглядової ради компанії «Октава Капітал» Олександр Кардаков з 14 грудня 2015 року зайняв пост генерального директора компанії «Датагруп», провідного національного оператора зв’язку на ринку телекомунікаційних послуг.

Детально
09.12.2015

Робота офісу «Датагруп» у Дніпропетровську заблокована

9 грудня 2015 року близько 13:00 Дніпропетровський офіс національного оператора зв’язку «Датагруп» заблокували співробітники Кіровського відділення МВС м Дніпропетровськ.

Детально
04.12.2015

Компанія «Датагруп» ввела в експлуатацію телекомунікаційну мережу обміну даними між об’єктами Украероруху

У березні 2014 року Державним підприємством обслуговування повітряного руху України (Украерорух) було проведено відкритий конкурс на послуги щодо передавання даних мережами проводового зв’язку на об’єктах підприємства. У конкурсі брали участь і інші провідні постачальники телекомунікаційних послуг – «Омега Телеком» та «Київстар». Пропозиція компанії «Датагруп» виявилася найкращою. Вже у жовтні 2015 року компанія завершила реалізацію проекту з будівництва мережі для Украероруху.

Детально
20.11.2015

«Датагруп» запускає сервіс багаторівневого моніторингу якості послуг SLA

З листопада 2015 року національний оператор зв’язку «Датагруп» запускає багаторівневий набір функцій якості обслуговування SLA, який оптимально співвідноситься з реальними потребами корпоративних користувачів. Основна мета нововведень — постійний контроль якості надаваних інформаційних послуг для задоволення вимог клієнтів до мережі та підвищення ефективності роботи, відповідно до потреб конкретного бізнесу.

Детально