Головна » Про компанію » Новини » Новий рівень бізнес спілкування - аутсорсинговий контакт-центр «Датагруп»

Новий рівень бізнес спілкування - аутсорсинговий контакт-центр «Датагруп»

07.08.2014

Потреба в оптимізації комунікаційної роботи з масовими галузевими клієнтами призвела до високих темпів зростання зацікавленості багатьох бізнес-структур в послугах сучасних і високоінтелектуальних центрів обробки викликів (call- або контакт-центрів). Терміни «call-центр» і «контакт-центр» у професійній практиці - зовсім різні продукти, та з різними наборами сервісів. Контакт-центр відрізняється від call-центру більш широкими можливостями і функціоналом, здатний обробляти різні засоби комунікацій по всіх відомих каналах зв'язку, а не тільки голосовий трафік. Таким чином, функціонал call-центру входить до складу сучасного контактного центру, і є його структурною частиною.

Розглядаючи ринок контакт-центрів в Україні, слід розрізняти два його сегмента - послуги аутсорсингових і власних комерційних контакт-центрів, послуги яких повністю використовуються компанією-власником. Останнім часом стало значно вигідніше довірити обробку дзвінків зовнішнім аутсорсинговим структурам. В таких випадках профільний бізнес не повинен займатися невластивими йому функціями: освоювати неспецифічні для нього області та сфери діяльності. Це може спричинити додаткові витрати і зниження ефективності. Зокрема, створення сучасного call-центру не просто вимагає організаційних зусиль і фінансових інвестицій, але і припускає наявність серйозного досвіду і регулярної модернізації в даній області. Аутсорсинговий контакт-центр «Датагруп», покликаний ефективно вирішувати всі ці проблеми.

Організаціям, що користуються послугами аутсорсингового контакт-центру «Датагруп», не доводиться перейматися купівлею або орендою спеціалізованих приміщень, а головне вибором, придбанням і налаштуванням дорогого устаткування, а так само облаштуванням нових робочих місць, навчанням персоналу. Єдина стаття витрат - плата за надані послуги.

Аутсорсинговий контакт-центр «Датагруп» на високому професійному рівні здійснює обслуговування інтернет заявок, вхідних і вихідних телефонних дзвінків операторами центру в інтересах замовника, відповідно до поставленої задачі. Навчені оператори діють за розробленим сценарієм, завдяки цьому розмова виходить максимально змістовним, інформативним і продуктивним, а обслуговування клієнтів проходить на більш високому рівні. Додаткові переваги для керівників - контроль над роботою співробітників і додаткова аналітична інформація.

Контакт-центр «Датагруп» здатний обслуговувати такі вхідні сервіси, як гаряча лінія, служба прийому замовлень, служба технічної підтримки, інформаційна лінія компанії, персональний віртуальний секретар. У число вихідних сервісів входять опитування та анкетування, телемаркетинг для В2С і В2В, актуалізація баз даних, Автоінформування. Крім того, контакт-центр підтримує функції SMS-розсилки, IT-аутсорсингу, автоматичні голосові сервіси IVR, здійснює підтримку користувачів за допомогою web-чат та e-mail анкетування. При цьому звітність узгоджується із замовником і надається відповідно до критеріїв KPI.

Фахівці компанії проводять настройку голосового меню (Interactive Voice Response), навчання та атестацію операторів, настройку окремої системи відстеження запитів клієнтів (Ticket system). На підставі on-line інформації оператори центру мають можливість швидше і більше знати про клієнта який телефонує, його категорії і предметі його інтересу, аж до історії дзвінків даного клієнта. Передбачається можливість створення бази даних по питання та відповідям, які часто виникають, обслуговування електронних запитів (е-mail, запити з сайту, web-чат), фіксація скарг та їх оперативне перенаправлення відповідальним співробітникам замовника, робота з запереченнями клієнтів.

Завдяки потужним технічним ресурсам «Датагруп», клієнтам надається можливість використовувати необмежену кількість телефонних ліній, сучасну телекомунікаційну інфраструктуру оператора, спеціалізоване програмне забезпечення, цілодобову IT-підтримку. У структурі може бути задіяно до 500 операторських місць з можливістю обробки понад 300 000 дзвінків на добу. На всіх етапах замовник отримує можливість відслідковувати роботу персоналу і моментально коригувати ситуацію. Персонал контакт-центру може здійснювати підтримку клієнтів по банківським продуктам, прийом і обробку замовлень, телефонну підтримку рекламних акцій, опитування, проводити консультації, презентації, приймати скарги і пропозиції, підтримувати зворотний зв'язок з клієнтами та багато іншого.

Переваги послуг аутсорсингового контакт-центру «Датагруп» - кожен клієнт отримує найвищу якість обслуговування, а зростання лояльності клієнтів - найважливіша складова успішного бізнесу. Відзначимо, що при цьому контактн-центр дозволяє своїм клієнтам якісно і ефективно оптимізувати всі бізнес-процеси, уникнути дублювання ключових функцій, дати можливість керівникам сфокусуватися на стратегічному розвитку бізнесу, поліпшити його керованість, підвищити ефективність роботи з використанням чужого досвіду, впровадити передові технологи, підвищити якість і надійність обслуговуванні. При цьому компанія пропонує як комплексні послуги віддаленого офісу, так і рішення індивідуальних завдань. Аутсорсинговий контакт-центр «Датагруп» - це ефективний інструмент інтерактивних взаємодій компанії зі своїми клієнтами.

Оформити замовлення або ознайомитися з повною інформацією про послуги аутсорсингового контакт-центру можливо за телефонами: (0800) 212202, (044) 3656565. Фахівці нашої компанії із задоволенням нададуть відповідь на всі Ваші запитання.