Ініціативи та проекти «Датагруп» допомагають впроваджувати важливі інновації в країні: компанія є надійним партнером із реалізації рішень для розвитку напрямків «Електронна медицина» та «Безпечне місто», а також завдяки супутниковим технологіям «Датагруп» забезпечує зв’язком навчальні заклади та лікарні у віддалених локаціях, пропонуючи доступ до мережі інтернет там, де немає технічної можливості надати його в інший спосіб.

«Безпечне місто»

Ми розробили і допомагаємо впроваджувати комплекс рішень, які дозволяють скоротити кількість ДТП, оптимізувати дорожній рух, налагодити зручну комунікацію жителів з комунальними службами і створити комфортні умови для городян України та туристів. У межах проекту ми пропонуємо:

  • комплексну систему відеоспостереження;
  • систему фіксації порушень правил дорожнього руху;
  • інтерактивне освітлення перехресть і доріг;
  • єдину інформаційно-консультаційну службу міста;
  • доступ до інтернету у громадських місцях.
Подолання цифрового розриву в Україні

Жителі невеликих сіл, що знаходяться далеко від районних центрів, сьогодні все ще не мають доступу до інтернету. Причина цього - відсутність цифрової інфраструктури. У багатьох європейських країнах вона вирішується оперативно завдяки використанню супутникових технологій. «Датагруп» допомагає усувати цифрову нерівність у нашій країні, пропонуючи швидке і недороге рішення - підключати школи і лікарні віддалених районів до супутникового інтернету.

Електронна медицина

Сучасні технології зв'язку дозволяють організувати дистанційне медичне обслуговування. Це рішення спрощує доступ до медицини для жителів маленьких міст і сіл. З 2012 року ми об'єднуємо регіональними каналами зв'язку медичні установи. У 2017 році ми стали партнером Гадяцької районної адміністрації і допомогли району першим в Україні реалізувати програму «Електронний пацієнт» в Центральній районній лікарні м. Гадяч Полтавської області та селах Гадяцького району.