Головна » ПРОЕКТИ » Проекти компанії » ЄВРО-2012 під керуванням команди «Датагруп»

ЄВРО-2012 під керуванням команди «Датагруп»

06.12.2013

«Датагруп» приймала найактивнішу участь у чемпіонаті ЄВРО-2012 не тільки як вболівальник, але і як підрядник УЄФА. Спеціально під європейський футбольний турнір фахівці компанії реалізували проект «Аутстаффінг», підписавши контракт з УЄФА.

Суттю аутстаффінгу зазвичай є надання власного персоналу компанії-підрядника за договором для іншої компанії-замовника з метою реалізації певних завдань, проектів замовника. «Датагруп» надав управлінський персонал в сфері ІТ та телеком систем і сервісів для Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА) в проекті Євро-2012 на термін 3 місяці (квітень-травень-червень). Для кожного з 4 приймаючих міст (Київ, Донецьк, Львів, Харків) були сформовані команди з одного менеджера і двох координаторів, в зону відповідальності яких входили стадіони, готелі, аеропорти, медіацентри, точки видачі квитків.

Завданнями персоналу були контроль і корегування планів впровадження сервісів телекомунікаційного партнера і спонсора УЄФА - компанії «Укртелеком». Наші фахівці контролювали якість всіх сервісів (транспорт для передачі ТВ-сигналу, доступ в корпоративну мережу, цифрові та аналогові телефонні сервіси, дротовий та бездротовий доступ в Інтернет, сервіси друку), дотримання умов експлуатації систем, розподіл та повернення апаратного забезпечення, управління інцидентами та змінами, надавали підтримку користувачам (спільно зі швейцарським персоналом УЄФА) та керували волонтерами.