Головна » Про компанію » Новини » Компанія «Датагруп» ввела в експлуатацію телекомунікаційну мережу обміну даними між об’єктами Украероруху

Компанія «Датагруп» ввела в експлуатацію телекомунікаційну мережу обміну даними між об’єктами Украероруху

04.12.2015

 У березні 2014 року Державним підприємством обслуговування повітряного руху України (Украерорух) було проведено відкритий конкурс на послуги щодо передавання даних мережами проводового зв’язку на об’єктах підприємства. У конкурсі брали участь і інші провідні постачальники телекомунікаційних послуг – «Омега Телеком» та «Київстар». Пропозиція компанії «Датагруп» виявилася найкращою. Вже у жовтні 2015 року компанія завершила реалізацію проекту з будівництва мережі для Украероруху.

Згідно з умовами договору, «Датагруп» за власний рахунок здійснила будівництво і запуск в експлуатацію двох відмовостійких мереж зв’язку (на основі SDH та MPLS-мережі) для 29 підрозділів Украероруху. Крім того, всі вузли зв’язку оснащені активним обладнанням Ciscо. Нове обладнання дозволить істотно збільшити обсяги переданих даних в мережі підприємства. Це актуально для функціонування регіональних структурних підрозділів, районних диспетчерських центрів, зокрема аеродромних диспетчерських вишок, та трасових радіолокаційних комплексів.

Для забезпечення паралельної роботи корпоративної та службової сервісних мереж з відповідною якістю обслуговування побудовано більш ніж 600 км оптичної мережі, модернізовано наявні DWDM-вузли первинної мережі. Кінцеве SDH/MPLS обладнання налаштоване згідно з технічним завданням і мережі передачі даних (стандарти Ethernet та Е1) вже успішно функціонують.

Угодою між сторонами передбачено, що «Датагруп» бере на себе зобов’язання по цілодобовому моніторингу якості роботи мережі, і це зафіксовано в SLA (Service Level Agreement). Реалізація проекту на базі мережі «Датагруп» дозволяє забезпечити додаткову відмовостійкість послуг зв’язку, передавати будь-який тип трафіку, організувати віддалений моніторинг, а також дає можливість розвивати всю телекомунікаційну інфраструктуру Украероруху. Це сприятиме підвищенню безпеки польотів у повітряному просторі України.

«Датагруп» – це команда професіоналів з великим досвідом впровадження проектів національного масштабу. Компанія співпрацює з Украерорухом у рамках реалізації програми будівництва та розвитку телекомунікаційних мереж на території України ще з 2009 року та є надійним стратегічним партнером. Ми продовжуємо розробляти й впроваджувати передові телекомунікаційні рішення і сучасні технології для вирішення ключових завдань в діяльності підрозділів підприємства, відповідальних за обслуговування повітряного руху», – зазначив Генеральний директор «Датагруп» Максим Смілянець.