Ваш Office завжди з вами

Microsoft Office 365

Пакет продуктів Office 365 — оптимальне рішення для бізнесу, що швидко зростає і масштабується. Це хмарний сервіс, що містить найзручніші для сучасної роботи інструменти. Його рішення покликані спростити комунікацію всередині команди та з партнерами і клієнтами, а також підвищити ефективність бізнесу завдяки впровадженню зручних та економічно вигідних технологій.


Обрарайте необхідні саме для вас служби та програми

  • Office 365 - набір необхідних інструментів Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher, Access, щоб ефективно працювати.
  • Visio online - рішення для створення діаграм, яке дозволяє спростити і зв'язати інформацію, а також поділитися нею.
  • Project online — засіб для легкого планування проектів та керування ними за допомогою зручних елементів управління і гнучких інструментів командної роботи.
  • Exchange online — хмарна поштова платформа, яка забезпечує роботу електронної пошти і планування, а також надає засоби для створення гнучких служб повідомлень і спільної роботи.
  • Skype for Business — обмін повідомленнями, організація онлайн-нарад і можливість демонстрування екрану для миттєвої комунікації з колегами та партнерами.
  • OneDrive for Business — хмарний простір, де ви можете зберігати, спільно використовувати і синхронізувати робочі файли.
  • CRM - набір інструментів і систем управління підприємством для автоматизації процесів бізнесу і підвищення ефективності співробітників компанії.
  • SharePoint - продукт для вирішення завдань створення внутрішньокорпоративних порталів, електронного документообігу, спільної роботи колег і автоматизації допоміжних бізнес-процесів.


Чому варто замовити Office 365 для вашого бізнесу

Економічність. Ми пропонуємо можливість оплати тільки за ліцензовані продукти, які необхідні для конкретного фахівця — більше немає необхідності купувати повний пакет ліцензованого програмного забезпечення.

Гнучкість. Якщо компанія швидко росте або, навпаки, скорочує штат, стає простіше адаптувати структуру ІТ-сервісів до роботи, підключати/відключати нових співробітників. Відкриття філії в іншому регіоні перестає бути проблемою.

Мобільність. Сервіси Office 365 доступні скрізь, де є інтернет. Для організації робочого місця достатньо лише браузера, при цьому не важливо, використовується для роботи мобільний або стаціонарний девайс — все необхідне під рукою.

Надійність. Гарантована стабільна робота сервісів протягом 99,95% часу. Впровадження рішень і їх подальша підтримка значно спрощуються завдяки супроводу наших фахівців.


Ціни на послугу Office 365

Тарифи Офіс 365