Двосторонній супутниковий інтернет від «Датагруп» — це надійний доступ до мережі в будь-якій точці України. Незалежно від місця вашого розташування та роботи наземних засобів комунікацій супутниковий інтернет гарантовано забезпечує стабільний та безперервний сигнал там, де це необхідно. Супутникова технологія KA-SAT — найсучасніше та ефективне рішення для мешканців приватного сектора та заміських комплексів, що знаходяться у віддаленій місцевості. Вона забезпечує безперебійний сигнал і цілодобовий доступ до інтернету для навчання, роботи та відпочинку. 

Основні переваги супутникового зв’язку від «Датагруп»

  • 100% покриття всієї території України
  • висока пропускна здатність та надійний сигнал
  • оптимальне рішення для віддалених і окремо розташованих будівель
  • єдина умова для роботи — стабільне джерело електричного живлення
  • цілодобова технічна підтримка та моніторинг мережі

«Датагруп» працює на всій території країни і є лідером в даному сегменті ринку. Наші фахівці гарантовано підберуть для Вас оптимальний тариф, а також візьмуться за роботу там, де інші провайдери просто відмовлять.


Гарантована мінімальна швидкість передачі та прийому даних каналу некомутованого доступу до мережі інтернет, що знаходиться в зоні відповідальності ПрАТ «Датагруп», становить не менше ніж 56 кбіт/сек.

Шановні абоненти! Зверніть увагу: під час гроз у результаті електромагнітного випромінювання від блискавки є вірогідність пошкодження мережевої плати вашого комп’ютеру, Wi-Fi-роутеру та іншого обладнання. З метою запобігання таким випадкам, радимо відключати інтернет-кабель на час грози. ПрАТ «Датагруп» не несе відповідальності за пошкодження вашого обладнання внаслідок стихії.