Долучайся до команди професіоналів

«Датагруп» - це досвідчені експерти телеком-галузі України. Наші фахівці щодня розробляють і впроваджують кращі рішення на ринку зв'язку. Ми завжди раді новим фахівцям, які люблять свою справу і готові розвиватися та рости разом з компанією. Якщо в розділі «Вакансії» ви не знайшли підходящої спеціальності, відкритої зараз, надсилайте своє резюме - ми раді професіоналам, які прагнуть досягнення кращих результатів.

Наші цінності

Результативність

Ми досягаємо кращих результатів, чітко плануючи свою діяльність і розумно використовуючи ресурси

Конструктивна взаємодія

Ми ведемо конструктивний діалог, фокусуючись на цілі для досягнення спільного результату

Клієнт-орієнтованість

Запорука нашого успіху - задоволений клієнт

Відповідальність

Ми відповідаємо за всі наші дії перед клієнтами, колегами, компанією і партнерами

Професіоналізм

Наша команда постійно зростає, розвивається, набуває нових знань та навичок, якими готова ділитися

Будуй майбутнє

Співробітники «Датагруп» не просто виконують свої функціональні обов'язки. Кожен з них може розвиватися, набувати нових навичок і рухатися вгору кар'єрними сходами в «Датагруп». Наша програма «Кадровий резерв» дозволяє кожному відкривати нові можливості та втілювати найбільш амбітні цілі в саморозвитку і вдосконаленні своїх навичок.

Навчайся і розвивайся

Зупинятися на досягнутому – означає зробити крок назад. Тому ми прагнемо постійно розвивати і вдосконалювати професійні навички наших колег. Кожен співробітник має доступ до зручного порталу дистанційного навчання, де може самостійно обирати вектор розвитку і навчатися у зручний для нього час. Крім того, наші колеги проходять навчання у кращих профільних фахівців напрямків, в яких вони працюють.

Почни кар'єру в команді «Датагруп»

Ми відкриті до роботи з молодими фахівцями: щорічно наші колеги діляться досвідом, знаннями і актуальними навичками зі студентами-практикантами профільних вузів. Найбільш здібні й талановиті з них стають частиною команди «Датагруп».

Долучайтеся до нашої команди