Комплексна пропозиція від «Датагруп» – доступ до мережі інтернет за технологією Ethernet на швидкості до 100 Мбіт/с та понад 160 каналів інтерактивного телебачення за привабливою ціною. Всі переваги сучасних послуг в одному пакеті.

Переваги пропозиції

  • якісний доступ до інтернет на швидкості до 100 Мбіт/с
  • просте і швидке підключення
  • стабільна робота сервісу
  • всі переваги інтерактивного ТБ – понад 160 українських та закордонних каналів, запис ефіру за 7 діб, доступ до бібліотеки відео, "Батьківський контроль" та інші інтерактивні сервіси


Гарантована мінімальна швидкість передачі та прийому даних каналу некомутованого доступу до мережі інтернет, що знаходиться в зоні відповідальності ПрАТ «Датагруп», становить не менш ніж 56 Кбіт/сек.

Тарифи послуги інтернет + інтерактивне ТБ діють за умови одночасного отримання послуг інтернет та інтерактиіного телебачення і своєчасної оплати даних послуг.

Шановні абоненти! Зверніть увагу: під час гроз у результаті електромагнітного випромінювання від блискавки є вірогідність пошкодження мережевої плати вашого комп’ютеру, Wi-Fi-роутеру та іншого обладнання. З метою запобігання таким випадкам, радимо відключати інтернет-кабель на час грози. ПрАТ «Датагруп» не несе відповідальності за пошкодження вашого обладнання внаслідок стихії.