Інтернет, з яким бізнесу легко

Фіксований інтернет в Києві

Фіксований інтернет від «Датагруп» — надійне рішення для вашого бізнесу. 

Сьогодні ми пропонуємо підключити інтернет в офіс за наступними технологіями:

  • Ethernet — оптимальне рішення для тих, хто цінує стабільну роботу послуги, стійкість до високих навантажень та потребує швидкості понад 1 Гбіт/с. Ми забезпечуємо Ethernet-з'єднання через виділену оптичну лінію зв'язку з використанням технології Fast чи Gigabit Ethernet, FTTH та FTTB.
  • xPON — технологія, що забезпечує доступ до мережі зі швидкістю до 1 Гбіт/с не лише у місті, а й у передмісті та приватному секторі. Найчастіше це рішення обирають за надійність надання послуги, оптимальну вартість та невразливість до зовнішніх факторів.
  • ADSL — доступ до мережі реалізовується із використанням наявної телефонної лінії. Стабільна швидкість до 24 Мбіт/с та доступна ціна роблять це рішення економічно доступним та вигідним для малого і середнього бізнесу.

Виходячи з ваших потреб та технічної можливості наші фахівці допоможуть вам обрати найоптимальніший варіант, у стислі строки організують підключення та зроблять усе можливе, щоб наша співпраця була максимально легкою та комфортною.


Ціна підключення до інтернету

Вартість послуги залежить від індивідуальних особливостей проекту. Наші спеціалісти підготують для Вас розрахунок після уточнення всіх деталей. Залиште заявку на сайті або отримайте консультацію за телефоном гарячої лінії 0 800 211 000