Головна » Послуги » Побудова Wi-Fi мережі

Побудова Wi-Fi мережі

Технологія Wi-Fi користується великою популярністю на ринку телекомунікацій. Це хороше рішення, як для малих, так і для великих офісів. Головна перевага - відсутність дротів, завдяки чому можливо вільно переміщатися по всьому офісу, залишаючись на зв'язку з електронною поштою та іншими Інтернет сервісами.

Послуга полягає в організації типової Wi-Fi інфраструктури в офісі клієнта, яка складається з організації СКС від устаткування доступу в Інтернет, а також установки і базового налаштування Wi-Fi обладнання. Дані, які передаються по Wi-Fi мережі, надійно захищаються з використанням сучасних алгоритмів шифрування.

Це захищає Ваш бізнес від дій зловмисників і повністю виключає загрозу порушення конфіденційності.

Організація нестандартних систем аутентифікації, безпеки, специфічні профілі користувачів, білінг - є окремими випадками і обговорюються окремо, оскільки вимагають установки додаткового обладнання (серверів, фаєрволи, ПО) і залучення фахівців Департаменту R&D. При цьому для постановки цих задач потрібно використовувати конфігуратор SAP, але терміни і способи включення по таким проектам визначаються індивідуально.