Головна » Послуги » Аудіоконференція

Аудіоконференція

На сьогоднішній день аудиоконференції стали важливою частиною бізнесу, вони дозволяють організувати дистанційне навчання співробітників, ефективно і оперативно вирішувати ділові питання, швидко реагувати в кризових ситуаціях і вирішувати інші важливі завдання. Учасниками аудиоконференцій можуть бути співробітники з інших офісів, клієнти та ділові партнери, з якими можна дистанційно обговорити актуальні питання. Тому, при проведенні аудіконференцій, надійність - важливий фактор.

Компанія «Датагруп», грунтуючись на багаторічному досвіді роботи, пропонує своїм клієнтам послугу аудиоконференції для багатьох користувачів, яка здійснюється на базі програмного комутатора Cirpack (SoftSwitch Class 5). Послуга дозволяє успішно організовувати наради для співробітників, ділові переговори, семінари для користувачів/контрагентів/слухачів, забезпечуючи високу надійність.

Доступ до аудіоконференцій можливий: з внутрішньої мережі клієнта, за рахунок набору короткого номера із ТфОП або шляхом набору публічного номера.