Головна » Про компанію » Новини

Новини

18.09.2014

Олександр Данченко домовився про багатомільйонні інвестиції в Україну

Олександр Данченко, Генеральний директор національного оператора зв'язку «Датагруп», експерт громадського об'єднання «Самопоміч» провів переговори в Пекіні з головою Правління та генеральним директором телекомунікаційної корпорації Xinwei Telecom Enterprise Group...

Детально
17.09.2014

Олександр Данченко взяв участь у відкритті Українського дому в Китаї

У Пекіні (Китай) 17 вересня 2014 року відкрився «Український дім». У церемонії відкриття брали участь: Олег Дьомін, Посол України в Китаї; Ван Дзін, Генеральний директор компанії Xinwei Telecom Enterprise Group...

Детально
08.09.2014

Олександр Данченко: «Дзвоніть і вам дадуть відповідь!»

Зараз зв'язок як такий набуває таке собі соціальне забарвлення. Але бізнес є бізнес, «Датагруп» якось бере участь у допомозі АТО? Для мене це особливо важливе й болюче питання. В умовах, в яких живе Україна, зв'язок несе стратегічну функцію, і я думаю, не потрібно пояснювати чому.

Детально
29.08.2014

«Датагруп» взяла на себе роботи з організації зв'язку в зоні АТО

«Датагруп», національний оператор зв'язку України, виконав комплекс робіт по забезпеченню якісним та безпечним зв'язком державних органів спеціального призначення, а також бійців в зоні АТО.

Детально
07.08.2014

Новий рівень бізнес спілкування - аутсорсинговий контакт-центр «Датагруп»

Потреба в оптимізації комунікаційної роботи з масовими галузевими клієнтами призвела до високих темпів зростання зацікавленості багатьох бізнес-структур в послугах сучасних і високоінтелектуальних центрів обробки викликів (call- або контакт-центрів).

Детально
31.07.2014

Відомі перші переможці проекту «Online Ukraine» від «Датагруп»

З червня 2014 року стартував соціальний проект «Online Ukraine», ініційований національним оператором зв'язку «Датагруп». Основною метою проекту є популяризація найкрасивіших, популярних і маловідомих історичних або природних місць такої великої та незвіданої ще України.

Детально
13.06.2014

«Датагруп» продовжує розвивати телемедицину в Україні

Національний оператор зв'язку «Датагруп» спільно з Благодійною фундацією «Відкриті серця України» продовжує реалізацію проекту «Національна телемедична мережа» в Україні. Проект розвивається за підтримки Міністерства Охорони здоров'я.

Детально
28.05.2014

«Датагруп» став основним постачальником послуг зв'язку для Держпідприємства Украерорух

Національний оператор зв'язку «Датагруп» оголошує про перемогу у відкритому тендері Державного підприємства обслуговування повітряного руху України (Украерорух).

Детально
22.04.2014

Роздрібний бізнес «Датагруп» продовжує активно розвиватися

«Домашній телеком», роздрібний напрям бізнесу національного оператора зв'язку «Датагруп», підводить підсумки роботи в першому кварталі 2014 року. Підсумки роботи оцінюються за трьома критеріями: абонбаза, рівень ARPU, проникнення.

Детально