Головна » Про компанію » Новини

Новини

03.08.2016

«Датагруп» запровадила нову послугу міжнародного зв'язку «Датасвіт»

«Датагруп» запровадила нову послугу міжнародного телефонного зв'язку «Датасвіт». Вона надає можливість абонентам компанії значно заощадити на дзвінках в інші країни світу. У список напрямків, за якими можуть телефонувати користувачі «Датасвіт», входять найпопулярніші країни Європи, Азії, Америки, Африки.

Детально
19.07.2016

Новим генеральним директором «Датагруп» став Михайло Шелемба

Новим генеральним директором національного оператора зв’язку «Датагруп» став Михайло Шелемба. До цього Михайло керував низкою проектів з масштабної трансформації напрямку бізнесу фіксованого зв’язку одного з найбільших телеком-операторів на Близькому Сході під час своєї роботи впродовж 6 років у всесвітньо відомій консалтинговій компанії McKinsey & Company.

Детально
07.07.2016

Доходи «Датагруп» за підсумками першого півріччя зросли на 7,5%

Генеральний директор компанії «Датагруп» Олександр Кардаков 6 липня провів прес-конференцію, на якій він розповів про підсумки роботи компанії в першій половині року. За цей період «Датагруп» оптимізувала структуру, запустила бізнес хмарних сервісів і ряд нових продуктів для корпоративних клієнтів, а також продовжила розвиток міжнародного напрямку.

Детально
01.07.2016

«Датагруп» запустила власний телефонний центр обслуговування клієнтів

Національний оператор зв'язку «Датагруп» запустив власний центр телефонного обслуговування клієнтів. В першу чергу він буде обслуговувати представників малого та середнього бізнесу (SMB-сегмент), а також роздрібних абонентів компанії (B2С-сегмент).

Детально
23.06.2016

«Датагруп» стала провайдером хмарних рішень Microsoft

Національний оператор зв'язку «Датагруп» отримав статус провайдера хмарних рішень Microsoft Cloud Solution Provider (CSP). Тепер компанія зможе напряму продавати своїм клієнтам хмарні сервіси Office 365 і Azure.

Детально
07.06.2016

«Датагруп» стала технічним партнером телеканалу Савіка Шустера 3S.TV

Національний оператор зв’язку «Датагруп» і канал відомого телеведучого Савіка Шустера 3S. TV уклали договір про технічне співробітництво.

Детально
20.05.2016

«Датагруп» увійшла до складу учасників Телекомунікаційної палати України.

Телекомунікаційна палата України (ТПУ) представила новий склад учасників асоціації. До неї увійшли 7 компаній — Datagroup, MEGOGO, ВОЛЯ, Emplot, ФРІНЕТ, Viasat, Airbites.

Детально
18.05.2016

ChinaTelecomGlobal став першим клієнтом партнерського проекту «Датагруп»

Один з найбільших китайських телекомунікаційних операторів ChinaTelecomGlobal став першим клієнтом проекту REAL (RapidEurope-AsiaLink), в якому компанія «Датагруп» є одним з трьох партнерів.

Детально
26.04.2016

«Датагруп» підтримала перший в Україні космічний хакатон

Компанія «Датагруп» виступила генеральним спонсором «космічного» хакатону NASA International Space Apps Challenge Kiev. Ця подія світового масштабу в галузі технологій проходила в Києві вперше.

Детально