Головна » Про компанію » Новини

Новини

13.09.2016

Відтепер «Домашній телеком» – у Facebook!

«Домашній телеком» завжди прагне бути ближчим до своїх користувачів і є активним учасником їхнього соціального життя. Саме тому ми вирішили запустити сторінку компанії у популярній соціальній мережі Facebook.

Детально
12.09.2016

Проект REAL від «Датагруп» отримав нагороду в Telecom AWARDS 2016

10 вересня команда «Датагруп» отримала нагороду за кращий проект в області магістральних мереж та транспортних послуг на першій всеукраїнській церемонії нагородження компаній телеком та медіа індустрій — Telecom AWARDS 2016.

Детально
09.09.2016

«Домашньому телекому» виповнилося 6 років

У 2010 році інтернет-ринок України за кількістю користувачів був найдинамічнішим у Європі – за рік він зріс на 15% та досяг 14 млн осіб. Саме тоді на вітчизняному телекомунікаційному ринку з'явилася торгова марка «Домашній телеком» від національного оператора зв’язку «Датагруп».

Детально
07.09.2016

Horizon Capital збільшує свою частку у «Датагруп» до більш ніж 70%

Компанія Horizon Capital оголосила про збільшення своєї частки в акціонерному капіталі компанії «Датагруп», провідному незалежному оператору зв'язку в Україні, від міноритарної частки до більш ніж 70%.

Детально
02.09.2016

«Датагруп» підтримала Харківське авіашоу

«Датагруп» забезпечила Інтернетом один із найяскравіших та вражаючих спортивно-розважальних заходів, що тривав протягом 2-х днів. Авіашоу, яке відбулося 27 серпня на аеродромі Коротич у Харкові, вже вдруге приурочили до Дня української авіації.

Детально
29.08.2016

Хмарний електронний документообіг для підприємств цивільної авіації

У п’ятницю, 26 серпня, відбувся семінар на тему: «Впровадження електронного документообігу та переваги використання хмарних рішень для підприємств галузі цивільної авіації».

Детально
25.08.2016

«Датагруп» запровадила нові пакетні пропозиції на хмарні сервіси

«Датагруп» запровадила нові пакетні пропозиції на хмарні рішення для своїх клієнтів. «Датагруп» є сертифікованим партнером Microsoft. Статус Cloud Solution Provider, який підтверджує наявність прямого контракту з Microsoft, компанія отримала в червні 2016 року.

Детально
23.08.2016

«Датагруп» підтримала фінал Кубка України зі стронгмену

«Датагруп» виступила офіційним партнером фіналу Кубку України зі стронгмену. Цей турнір відбувся в Луцьку вже вчетверте. Захід був проведений 20 серпня 2016 року в День міста і з нагоди Дня Незалежності України.

Детально
16.08.2016

«Датагруп» розгорнула Wi-Fi - зону на березі Київського моря

Команда технічного департаменту «Датагруп» реалізувала незвичайний проект. Вона забезпечила інтернетом внутрішній захід для компанії Kernel. Конференція співробітників Kernel на березі Київського моря пройшла 5 серпня. Перед фахівцями компанії постало непросте завдання - практично за день забезпечити клієнтові зовнішній канал Інтернет-зв’язку і Wi-Fi-покриття місцевості, де проходив захід.

Детально