Головна » Про компанію » Новини

Новини

26.03.2014

Олександр Данченко про подальші кроки розвитку галузі

Дивовижні зараз часи. Ми всі живемо в ситуації, яка здатна згуртувати і об'єднати. Або, наприклад, загальнонаціональна ідея очищення, визнання власних помилок, розробки концепцій виходу з кризи, прихід до влади нових персон.

Детально
03.03.2014

Олександр Данченко: «Без чітких і прозорих правил телеком-ринок задихається»

Генеральний директор «Датагруп» Олександр Данченко розповів про перспективи розвитку ринку телекомунікацій під впливом ситуації, що склалася в країні. Інтерв'ю журналістам ділового інформаційно-новинного порталу Delo.ua

Детально
03.03.2014

Відкритий лист Генерального директора «Датагруп» Олександра Данченка до всіх операторів зв'язку України та регуляторним органам

Шановні колеги, друзі, партнери! Звернутися до всіх вас з відкритим листом змушує ситуація, яка склалася в Україні, коли наша країна опинилася на порозі війни. Я українець, я народився, виріс, живу в цій країні, тут ростуть мої діти.

Детально
08.01.2014

«Датагруп» у рейтингу 500 найкращих компаній України

У грудні 2013 року журнал «Капітал» опублікував рейтинг 500 найкращих компаній України, оцінюючи стан української економіки та результат діяльності найбільших компаній України протягом п'яти останніх років.

Детально
08.01.2014

«Датагруп» займає II місце у рейтингу найбільш динамічних компаній що розвиваються в Україні

У грудня 2013 року журнал «ГVардия» опублікував результати рейтингу «Найбагатші компанії України». Рейтинг визначає найбільші підприємства України і відображає фінансові аспекти їх діяльності в період з 2010 по 2012 рік.

Детально