Головна » Про компанію » Новини

Новини

20.04.2016

«Датагруп» провела конференцію для підприємств Паливно-енергетичного комплексу

14 квітня в БЦ «Інком» пройшла конференція для клієнтів «Датагруп», підприємств Паливно-енергетичного комплексу. На заході фахівці «Датагруп» розповіли представникам профільних компаній про сучасних технологічних рішеннях для галузі.

Детально
04.04.2016

«Датагруп» обладнала супутниковим зв'язком бронеавтомобілі прикордонників

Національний оператор зв’язку «Датагруп» обладнав супутниковим зв’язком чотири бойових самохідних броньованих транспортних засоби «Тритон-0103» для Державної прикордонної служби України (ДПСУ).

Детально
15.03.2016

«Датагруп» виходить на ринок хмарних рішень

Національний оператор зв'язку «Датагруп» поповнює свою топ-менеджерську команду. Новий бізнес напрямок хмарних рішень очолить Євген Владіміров.

Детально
02.03.2016

«Датагруп» запустила новий канал зв'язку з Франкфуртом

Національний оператор зв’язку «Датагруп» розгорнув нову міжнародну волоконно-оптичну мережу пропускною спроможністю 100 Гбіт/с. Канал, який з’єднує вузли зв’язку компанії в Києві і у Франкфурті (Німеччина), проходить по території кількох держав: Польщі, Чехії та Німеччини.

Детально
26.02.2016

Студенти-телекомунікаційники пройшли практику в «Датагруп»

Студенти Державного університету телекомунікацій пройшли виробничу практику в «Датагруп». Десять третьокурсників ВНЗ з 8 по 26 лютого отримували актуальні і затребувані знання у провідних фахівців супутникового напрямки компанії.

Детально
23.02.2016

«Датагруп» виступила спонсором Хакатону аграрних інновацій

Компанія «Датагруп» стала офіційним спонсором Всеукраїнського Хакатон аграрних інновацій, який відбувся в Києві з 19 по 21 лютого 2016 року.

Детально
09.02.2016

«Датагруп» бере участь в підготовці до впровадження 4G

Компанія «Датагруп» взяла участь у фінансуванні науково-дослідницької роботи, спрямованої на впровадження радіотехнології мережі мобільного зв'язку 4-го покоління.

Детально
04.02.2016

«Датагруп» посилює управлінську команду

Національний оператор зв'язку «Датагруп» оголошує про перехід Сергія Одинця на позицію «Керівника проекту з розвитку межоператорского бізнесу».

Детально
01.02.2016

Нові розробки «Датагруп» в дії: банківські спецпідрозділи в Донецькій і Луганській областях

У листопаді 2015 року Національний оператор зв'язку «Датагруп» представив перші в Україні броньовані автомобілі спеціального призначення – два мобільні підрозділи банку на базі вантажного шасі «КрАЗ».

Детально