Головна » Про компанію » Новини » Проект REAL від «Датагруп» отримав нагороду в Telecom AWARDS 2016

Проект REAL від «Датагруп» отримав нагороду в Telecom AWARDS 2016

12.09.2016

10 вересня команда «Датагруп» отримала нагороду за кращий проект в області магістральних мереж та транспортних послуг на першій всеукраїнській церемонії нагородження компаній телеком та медіа індустрій — Telecom AWARDS 2016. Нагородження пройшло в рамках щорічної всеукраїнської конференції Telecom Ukraine, яка відбулася з 8 по 12 вересня. 

Представляв команду «Датагруп» начальник служби планування мережі Олександр Хлєбніков, який виступив з презентацією проекту REALRapidEurope - AsiaLink Завдяки наполегливій праці і професіоналізму наші колеги реалізували надскладний та унікальний проект найкоротшого сполучення між Франкфуртом та Гонконгом і отримали перемогу. Важливість проекту полягає в тому, що в перспективі ним можуть активно почати користуватися великі китайські телекомунікаційні компанії. 

REAL — магістральна мережа між Китаєм і Західною Європою. Міжнародний маршрут REAL був організований «Датагруп» у співпраці з партнерами «Казахтелеком» і «Квант-Телеком» в 2014 році. REAL можна назвати «Новим шовковим шляхом» з Китаю в Європу. Метою його розвитку для компанії є збільшення частки в наземному транзиті даних між Азією і Європою. 

Telecom Ukraine — це наймасштабніша подія українського ринку телекомунікацій, медіа та контенту, що об’єднує профільні асоціації, громадські організації, галузеві підприємства, світових виробників і постачальників сучасного телекомунікаційного обладнання та інших представників, зацікавлених у розвитку вітчизняної галузі.