Головна » Про компанію » Новини » Хмарний електронний документообіг для підприємств цивільної авіації

Хмарний електронний документообіг для підприємств цивільної авіації

29.08.2016

У п’ятницю, 26 серпня, відбувся семінар на тему: «Впровадження електронного документообігу та переваги використання хмарних рішень для підприємств галузі цивільної авіації». Цей захід спільно організували компанії «IQusion ІТ», «Датагруп» та Асоціація «Аеропорти України» цивільної авіації. У заході взяли участь представники аеропортів, авіакомпаній та підприємств, які входять до складу  Асоціації «Аеропорти України».

Як зазначив у своєму привітанні віце-президент асоціації Олександр Франчук, авіаційна галузь сьогодні надзвичайно гостро відчуває потребу у впровадженні електронного безпаперового документообігу. Багато важливих документів на паперових носіях втрачаються або надто повільно обробляються та виконуються. Така провідна галузь держави, як авіація, просто зобовʼязана у своїй діяльності користуватися найновішими хмарними технологіями.

Одним із рішень, яке зможе забезпечити ефективне діловодство та автоматизацію бізнес-процесів підприємств галузі, є перша вітчизняна захищена система хмарного електронного документообігу  «Megapolis.DocNet»

Партнер семінару, компанія «Датагруп», на презентації представив власні рішення для реалізації хмарних проектів на базі Microsoft Office 365 та Azure, а також систем захисту інформаційних ресурсів підприємств і відомств від DDoS-атак. Спільні рішення від Intecracy Group та «Датагруп» з розробки захищених хмарних інформаційних систем і обчислень та надання хмарних сервісів, в тому числі хмарного документообігу, допоможуть клієнтам значно зекономити кошти на закупівлі серверного та телекомунікаційного обладнання, і нададуть можливість користуватися цими послугами у режимі хостингу з гарантованою відмовостійкістю та захистом від несанкціонованого доступу.

Окрім системи хмарного електронного документообігу, до уваги учасників семінару було представлено презентацію нового продукту групи компаній консорціуму Intecracy Group – Deals. Deals – це просте, швидке та зручне рішення, яке може використовуватися для укладення та адміністрування договорів з партнерами, підрядниками та клієнтами по всьому світу в режимі онлайн. Такий сервіс має великий інтерес для авіаційної галузі України та може сприяти значному спрощенню ділових взаємин з партнерами і клієнтами в питаннях узгодження документів, підписання угод та керування договірними відносинами.

Довідка

«IQusion ІТ» (консорціум Intecracy Group) — провідний вітчизняний розробник інформаційних систем, програмного забезпечення та веб-рішень для сфери державного управління.

«Датагруп» — провідна компанія на ринку телекомунікаційних послуг. Основним напрямком діяльності є організація каналів передачі даних і підключення до мережі Інтернет, послуги фіксованого і цифрового телефонного зв’язку, розміщення обладнання та супутникового зв’язку, організація відеоконференцій та відеонагляду. «Датагруп» є сертифікованим партнером Microsoft та має статус Cloud Solution Provider першого рівня.