Головна » Про компанію » Новини » Новим генеральним директором «Датагруп» став Михайло Шелемба

Новим генеральним директором «Датагруп» став Михайло Шелемба

19.07.2016

Новим генеральним директором національного оператора зв’язку «Датагруп» став Михайло Шелемба. До цього Михайло керував низкою проектів з масштабної трансформації напрямку бізнесу фіксованого зв’язку одного з найбільших телеком-операторів на Близькому Сході під час своєї роботи впродовж 6 років у всесвітньо відомій консалтинговій компанії McKinsey & Company. Михайло почав виконувати свої обов’язки з 18 липня. Акціонери розглядають призначення Михайла як довгострокове кадрове рішення, та впевнені, що команда «Датагруп» під його керівництвом зможе реалізувати амбітні цілі розвитку компанії. 

«Датагруп» є беззаперечним лідером одразу в декількох сегментах телекомунікаційного ринку, і я дуже радий очолити компанію. Я позитивно оцінюю досягнуті результати та зміни, що відбулись в першому півріччі, що є фундаментом для подальшого зростання. Я буду застосовувати в своїй роботі найкращі бізнес-практики та операційний досвід, який я отримав в McKinsey & Company. З нетерпінням чекаю на співпрацю з Horizon Capital та всіма акціонерами «Датагруп» задля подальшого розвитку компанії та посилення її позицій на ринку», – говорить Михайло Шелемба.

«Ми раді представити нового генерального директора компанії. Михайло має багатий досвід у телекомунікаційній галузі та впровадженні операційних покращень в компаніях країн СНД і Близького Сходу. Ми впевнені, що він має необхідні лідерські та професійні якості, щоб очолити компанію «Датагруп» та досягти ще кращих результатів.  Ми вдячні Олександру Кардакову за те, що він тимчасово очолював компанію з грудня минулого року, поки ми разом шукали постійного CEO.  Ми розглянули багато кандидатів і зупинили свій вибір на Михайлові.  Ми з нетерпінням чекаємо на захоплюючий новий етап успішного розвитку «Датагруп» під його керівництвом», – коментує Олена Кошарна, засновник і головний виконавчий директор Horizon Capital.

«За півроку роботи мені вдалося дати новий поштовх розвитку компанії  і закласти  основу для подальшого зростання бізнесу. Я зібрав команду професіоналів. Все готово для нового етапу. Не секрет, що всі ці півроку ми шукали гідного кандидата на посаду нового генерального директора. І ми його знайшли. Я успішно передав справи Михайлу  –  в нас був час, щоб зробити це «безшовно». Ми також узгодили з ним амбітні плани розвитку бізнесу», – говорить акціонер «Датагруп» Олександр Кардаков.

Михайло Шелемба –  випускник факультету економіки КНУ імені Тараса Шевченка. Починав свою кар’єру в банківській галузі в 2007 році. З 2010 року Михайло приєднався до відомої міжнародної компанії McKinsey&Company, де працював на позиціях консультанта та керівника проектів в європейському та близькосхідному регіонах. Тут від здійснював керівництво проектами компанії в декількох галузях (банківській, телекомунікаційній, гірничо-металургійній) з фокусом на розробку стратегії та впровадження операційних змін.