Головна » Про компанію » Новини » Кадрові зміни в структурі «Датагруп»

Кадрові зміни в структурі «Датагруп»

26.11.2014

«Датагруп», національний оператор зв'язку, повідомляє про зміни в структурі ТОП-менеджменту.

У зв'язку з обранням народним депутатом Верховної Ради України восьмого скликання Олександр Данченко покинув посаду Генерального директора «Датагруп».

Олександр Данченко очолював «Датагруп» з дня її заснування. За минулий період компанія стала лідером в трьох з чотирьох сегментів ринку: передачі даних, міжнародного транзиту трафіку, супутникового зв'язку. Олександр Данченко визнаний одним з найбільш ефективних менеджерів галузі зв'язку за результатами декількох рейтингів, а «Датагруп» є другим оператором фіксованого зв'язку в Україні. Під його керівництвом було здійснено багато міжнародних і національних проектів: будівництво трансконтинентальної магістралі Європа-Азія, будівництво найбільшої в Європі мережі супутникового зв'язку, інфраструктура по ЄВРО-2012 та інші. Олександр Данченко має багато державних нагород, в тому числі і звання Почесного зв'язківця України.

  «Мені дуже важко далося рішення про зміни в кар'єрі. Я стояв на початку створення галузі зв'язку в незалежній Україні. У Верховній Раді переді мною стоять прагматичні завдання: відродити славу України як високотехнологічної держави, працювати над механізмами ефективного функціонування галузі, припинити хаотичні і недоцільні процеси в законодавчій сфері. За моїми плечима величезний практичний досвід роботи в телекомунікаціях і команда однодумців, саме завдяки цьому я впевнений в ефективності своєї нової роботи», - прокоментував Олександр Данченко.

Новим Генеральним директором «Датагруп» призначений Максим Смілянець.

Максим Смілянець працює в «Датагруп» з 2004 року. Обіймав посади: керівника департаменту продажів, керівника департаменту розвитку бізнесу. З 2007 року обіймав посаду заступника Генерального директора.