Головна » Про компанію » Новини » Horizon Capital збільшує свою частку у «Датагруп» до більш ніж 70%

Horizon Capital збільшує свою частку у «Датагруп» до більш ніж 70%

07.09.2016

Компанія Horizon Capital оголосила про збільшення своєї частки в акціонерному капіталі компанії «Датагруп», провідному незалежному оператору зв'язку в Україні, від міноритарної частки до більш ніж 70%. Після завершення цієї транзакції, Horizon Capital отримала операційний контроль над компанією. Фінансові деталі транзакції не розголошуються.

Олена Кошарна, Засновник та Головний виконавчий директор Horizon Capital, так прокоментувала цю угоду: «Ми дуже раді збільшити нашу частку до контрольного пакета акцій в компанії, в яку ми віримо і яку ми з гордістю підтримуємо. Додаткові інвестиції Horizon, разом з призначенням головним виконавчим директором Михайла Шелемби, колишнього старшого менеджера McKinsey з великим досвідом роботи в телекомунікаційній галузі, означають початок нового етапу в історії «Датагруп». На сьогоднішній день компанія досягла значних результатів, займаючи провідні позиції в передачі даних в корпоративному секторі, міжнародному трафіку і послугах супутникового зв'язку, та надає послуги за допомогою розвинутої інфраструктури, включаючи волоконно-оптичну кабельну мережу довжиною понад 19 000 кілометрів. Ми впевнені, що «Датагруп» продовжить надавати рішення і послуги з високою доданою вартістю своїм клієнтам і виводити на ринок нові інноваційні продукти і технології».

Михайло Шелемба, Головний виконавчий директор «Датагруп», сказав: «Я маю велику честь очолити «Датагруп» на початку нового етапу її розвитку. Я хочу подякувати нашим клієнтам по всій Україні, нашій команді і відданим акціонерам за їх внесок в успіх «Датагруп» за останні 16 років. Гнучкість і орієнтація на клієнта завжди були в основі нашої ДНК. Розвиваючись разом з ринком, ми стаємо більш інноваційними та ефективними. Ми з нетерпінням очікуємо розширення нашої лінійки продуктів з акцентом на нові додаткові послуги і кінцеві комплексні рішення для наших клієнтів. Я впевнений, що талановита команда «Датагруп», надійні партнерські стосунки з нашими клієнтами та потужна підтримка з боку Horizon Capital виведуть компанію на новий рівень розвитку, ефективності та прибутковості».

Про Horizon Capital

Horizon Capital (www.horizoncapital.com.ua) є провідною приватною компанією в Україні, що керує трьома фондами прямих інвестицій із загальним капіталом понад $600 млн. Ми інвестуємо в далекоглядних підприємців, трансформуючи бізнес-середовище в Україні та Регіоні, пропонуючи перспективи отримання високих доходів у гарні часи та зберігаючи капітал під час економічних криз. Horizon Capital відома своєю чесністю, прозорістю, корпоративним управлінням, створенням вартості та успішними виходами з інвестицій.