Головна » Про компанію » Новини » «Датагруп» запустила власний телефонний центр обслуговування клієнтів

«Датагруп» запустила власний телефонний центр обслуговування клієнтів

01.07.2016

Національний оператор зв'язку «Датагруп» запустив власний центр телефонного обслуговування клієнтів. В першу чергу він буде обслуговувати представників малого та середнього бізнесу (SMB-сегмент), а також роздрібних абонентів компанії (B2С-сегмент).

Відкриття центру, який розташований в Луцьку, покликане підвищити якість обслуговування абонентів компанії. Раніше для спілкування з абонентами оператор користувався послугами аутсорсингового контакт-центру. Куратором створення центру є Ніна Марцін, керівник проекту з побудови взаємин з клієнтами, яка приєдналася до команди «Датагруп» в березні.

«Ми будемо переводити своїх клієнтів на обслуговування в новий центр місто за містом. Рішення створити власний центр обслуговування клієнтів принципово, так як аутсорсинг не може забезпечити достатньої якості обслуговування клієнтів», - говорить генеральний директор «Датагруп» Олександр Кардаков.

«Для «Датагруп » клієнтська база - найцінніший актив, і побудова довгострокових дружніх відносин з абонентами - це стратегічне завдання нашої компанії», - говорить керівник проекту з побудови взаємин з клієнтами Ніна Марцин.

Центр, який розташований в Луцьку, вже місяць працює в тестовому режимі - дзвінки абонентів Волинського регіону співробітники нового центру почали приймати в перших числах червня. Пілотна фаза дозволила налагодити роботу нового підрозділу і підготуватися до поетапного переведення абонентів всіх регіонів в новий центр телефонного обслуговування.

Конкурсний відбір фахівців нового підрозділу відбувся в травні. Перша група співробітників в кількості 10-ти чоловік вже пройшла навчання та приймає дзвінки. Ще 20 осіб закінчують навчання і скоро приєднаються до команди центру.