Головна » Про компанію » Новини » «Датагруп» запровадила нову послугу міжнародного зв'язку «Датасвіт»

«Датагруп» запровадила нову послугу міжнародного зв'язку «Датасвіт»

03.08.2016

«Датагруп» запровадила нову послугу міжнародного телефонного зв'язку «Датасвіт». Вона надає можливість абонентам компанії значно заощадити на дзвінках в інші країни світу.

У список напрямків, за якими можуть телефонувати користувачі «Датасвіт», входять найпопулярніші країни Європи, Азії, Америки, Африки.

«Дана послуга реалізована спеціально для нових клієнтів «Датагруп», щоб дати їм можливість звичним способом телефонувати в інші країни за меншу вартість. Це дозволить значно економити на даній статті витрат, не обмежуючи себе в спілкуванні», - говорить директор департаменту мультиплей-продуктів «Датагруп» Марина Балашева.

Послуга, перш за все, призначена для нових клієнтів бізнес-сегменту компанії.

Потенційні клієнти «Датагруп», що працюють в найрізноманітніших галузях бізнесу, щодня проводять величезну кількість телефонних переговорів. Багато компаній ведуть свій бізнес за участю закордордонних партнерів, і дзвінки в інші країни для них вкрай важливі.

«Часом від того, наскільки оперативно був зроблений той чи інший дзвінок, безпосередньо залежить прибуток певної організації. У той же час на тривалість закордонних дзвінків суттєво впливає фактор вартості. Саме тому ми проаналізували популярні для дзвінків країни, побудували нові маршрути і знайшли можливість запропонувати нашим новим клієнтам дзвонити за кордон за більш економними тарифами», - каже Марина Балашева.

Послуга «Датасвіт», окрім клієнтів бізнес-сегменту, тепер також надається фізичним особам в складі пакетної пропозиції VIP по телефонії.