Головна » Про компанію » Новини » «Датагруп» займає II місце у рейтингу найбільш динамічних компаній що розвиваються в Україні

«Датагруп» займає II місце у рейтингу найбільш динамічних компаній що розвиваються в Україні

08.01.2014

У грудня 2013 року журнал «ГVардия» опублікував результати рейтингу «Найбагатші компанії України». Рейтинг визначає найбільші підприємства України і відображає фінансові аспекти їх діяльності в період з 2010 по 2012 рік. По кожному сегменту ринку був складений свій ТОП компаній, що дозволяє рейтингу бути максимально об'єктивним.

Згідно з оцінкою і за результатами галузевого рейтингу, «Датагруп» займає II місце серед найдинамічніших телекомунікаційних компаній в період 2010-2012 роки.

Трансформуючи результати середньорічного темпу розвитку/падіння компаній в бали, оцінка динаміки розвитку «Датагруп» за вказаний період склав 94,3%, що значно перевищує аналогічні показники таких великих гравців ринку, як «Воля-кабель» - 80,36%, «МТС Україна »- 80,35% і" Астеліт "- 80,13%, лідируючу позицію в рейтингу займає« Фарлеп Інвест »(Телекомунікаційна група Vega).

Згідно з основними розрахунковим фінансовими показниками та критеріями рейтингу, рентабельність продажів і рентабельність активів, «Датагруп» увійшла в п'ятірку найефективніших компаній України в сфері телекомунікації, розмістившись на п'ятій позиції даного рейтингу.