Головна » Про компанію » Новини » «Датагруп» закупить в онлайні товарів і послуг на 100 млн грн

«Датагруп» закупить в онлайні товарів і послуг на 100 млн грн

16.11.2016

Національний оператор телекомунікацій «Датагруп» змінює систему закупівель товарів і послуг - тепер інформація про них буде доступна постачальникам в онлайн-режимі. Цього тижня на сайті компанії був запущений новий спеціальний розділ «Закупівлі» (http://www.datagroup.ua/zakupki/), в який оперативно додаються оголошення про всі нові тендери, що проводяться компанією. Загальний запланований обсяг закупівель через цей канал у 2017 році складе понад 100 млн грн. 

Для підвищення прозорості процесу проведення торгів, більшість з них планується проводити за допомогою онлайн-аукціонів. Зараз розглядаються варіанти організації власної спеціалізованої платформи або використання існуючих (наприклад, e-tender.ua, zakupki.prom.ua). 

Також в компанії створена єдина точка контакту для потенційних постачальників - груповий e-mail (procurement@datagroup.ua), інформація в якому буде доступна всім менеджерам, які відповідають за закупівлі в компанії. Така практика "єдиного вікна" спростить і підвищить прозорість процесу комунікації з постачальниками. 

«На даний момент компанія працює з певним переліком перевірених постачальників, які виконують разові поставки. В рамках комплексних змін системи закупівель в компанії, ми прагнемо вибудовувати довгострокове партнерство з постачальниками. Ми вирішили виділити і централізувати основні закупівельні категорії і сформувати закупівельні стратегії, які націлені на отримання оптимального ТСО (повної вартості володіння) і постачальників-партнерів по кожній з цих категорій. З метою підвищення конкуренції та пошуку нових потенційних постачальників ми запускаємо онлайн-закупівлі. Швидше за все, кількість наших постачальників зменшиться, але співпраця з ними стане більш довгостроковою - плануємо укладати контракти терміном на 1 рік і більше», - пояснює директор департаменту трансформації бізнесу компанії «Датагруп» Андрій Ковальов. 

На першому етапі компанія планує провести тендери з використанням онлайн ресурсу http://www.datagroup.ua/zakupki/ на 16 товарних категорій на загальну суму 32 млн грн. Серед основних категорій - кабель, акумулятори, маршрутизатори, комутатори і системи електроживлення. Надалі перелік категорій буде розширюватися. Крім того, в планах є проведення онлайн-тендерів на надання послуг підрядними організаціями.