Головна » Про компанію » Новини » «Датагруп» взяла на себе роботи з організації зв'язку в зоні АТО

«Датагруп» взяла на себе роботи з організації зв'язку в зоні АТО

29.08.2014

«Датагруп», національний оператор зв'язку України, виконав комплекс робіт по забезпеченню якісним та безпечним зв'язком державних органів спеціального призначення, а також бійців в зоні АТО.

«Ми, як ніхто інший розуміємо, що зв'язок є одним із стратегічних інструментів під час ведення будь-яких бойових дій. Вчасно передана інформація може врятувати людські життя. На жаль, держава в найкритичніший момент залишилася без мереж спеціального призначення, тим самим позбавивши себе можливості оперативно управляти інформаційними потоками в зоні АТО», - коментує Олександр Данченко, Генеральний директор« Датагруп».

Станом на кінець серпня поточного року був реалізований спільно із Службою безпеки України проект з надання послуг зв'язку в зоні АТО. Також по завданню СБУ організовано роботу звонкового центру для «гарячої» лінії з прийому дзвінків від громадян України про загрози тероризму, сепаратизму і диверсійної діяльності.

Розгорнуто систему відеоспостереження у фільтраційних таборах для біженців. Система передбачає можливість організації відео-конференцій.

«Датагруп» організував захищені канали передачі даних для окремих батальйонів: «Київ-2» і «Айдар».

Для Державної прикордонної служби розробляються сучасні мобільні комплексні апаратні зв'язки для організації оперативного управління охороною державного кордону, забезпечення зв'язком оперативних груп і бойових підрозділів.

«Практично всі проекти, які зараз реалізовує «Датагруп» для забезпечення зв'язком в зоні АТО, побудовані на базі супутникових технологій. На даний момент це найбільш безпечна і відмовостійка технологія передачі даних. У реалізації проектів ми орієнтуємося на досвід Європи і США. До речі, саме в США 60% зв'язку оборонної промисловості побудовано саме на базі супутникових технологій», - коментує Олександр Данченко.

Всі роботи з розгортання та інсталяції вузлів зв'язку як в зоні АТО, так і на безпечних територіях виконуються силами технічних фахівців «Датагруп». Крім надання власних технічних рішень, компанія надала безповоротну фінансову допомогу бійцям в зоні АТО на загальну суму близько 6 млн. грн. Використані кошти пішли на закупівлю індивідуальних засобів захисту, а також предметів першої необхідності. У тому числі «Датагруп» взяла на себе витрати по екіпіровці співробітників компанії, яких закликають до військової служби в зоні АТО.