Головна » Про компанію » Новини » «Датагруп» запровадила нові пакетні пропозиції на хмарні сервіси

«Датагруп» запровадила нові пакетні пропозиції на хмарні сервіси

25.08.2016

«Датагруп» запровадила нові пакетні пропозиції на хмарні рішення для своїх клієнтів. З нововведеннями можна ознайомитися тут.

«Датагруп» є сертифікованим партнером Microsoft. Статус Cloud Solution Provider, який підтверджує наявність прямого контракту з Microsoft, компанія отримала в червні 2016 року. Бізнес-клієнти оператора можуть безпосередньо замовляти найпопулярніші хмарні сервіси, такі як Office 365 і Azure, а наші сертифіковані фахівці допоможуть реалізувати хмарні проекти будь-якої складності.

Довідка

Програма Microsoft Cloud Provider Solution дозволяє партнерам корпорації продавати комплексні хмарні сервіси і здійснювати прямі взаєморозрахунки з клієнтами.

Office 365 є комплексним хмарним рішенням Microsoft SaaS, об'єднує набір веб-сервісів, які реалізуються споживачам на основі передплати із щомісячною платнею.

Microsoft Azure - це набір інтегрованих хмарних служб для аналізу, обчислень, роботи з базами даних, мобільних рішень, роботи в мережі, зберігання даних і веб-технологій - все для швидкої, ефективної та економічної роботи.