Головна » Про компанію » Новини » «Датагруп» у рейтингу найкращих роботодавців України

«Датагруп» у рейтингу найкращих роботодавців України

14.01.2015

«Датагруп», національний оператор зв'язку, увійшов до тридцятки кращих роботодавців України 2014 року по версії проекту «Капітал 500. Найкращі роботодавці України».

Разом з фіксованим оператором «Датагруп» в 30-ку кращих увійшли мобільні оператори «Київстар», «Астеліт» і «МТС Україна».

Рейтинг був складений на основі анкет, які заповнювали компанії-кандидати, оцінок експертної ради та опитування студентів трьох київських вузів. Максимальна кількість балів за такої тристоронньої оцінки становить 100. «Датагруп» оцінили в 64,6 балів, а максимальну оцінку в 75,6 балів отримала компанія Microsoft Україна.

«Для «Датагруп»- це практично перший досвід участі в подібних рейтингах і нам було дуже важливо отримати експертну оцінку від двох незалежних груп. «Датагруп» як роботодавець унікальна компанія, тому що ми змогли з'єднати воєдино прогресивні методи управління персоналом, інноваційні підходи в навчанні та розвитку персоналу та сімейні цінності. У компанії, наприклад, працює кілька сімейних династій, і ми цим дуже пишаємося», - прокоментувала підсумки рейтингу Олена Висоцька, директор з персоналу «Датагруп».

Як параметри для оцінки використовувалися такі критерії: приваблива заробітна плата і соціальний пакет, можливості кар'єрного росту, приємна робоча атмосфера, гарантія довгострокової зайнятості, дотримання балансу між роботою та особистим життям, успішність компанії, цікавий функціонал, можливість проходити навчання, сильний менеджмент, застосування політики соціально-відповідальної компанії.