Головна » Про компанію » Новини » «Датагруп» стає SPLA-партнером корпорації Microsoft

«Датагруп» стає SPLA-партнером корпорації Microsoft

29.01.2016

Компанія «Датагруп» уклала партнерську угоду з корпорацією Microsoft за програмою ліцензування Service Provider License Agreement (SPLA), тим самим розширивши портфель надаваних послуг.

Співпраця в новому форматі дозволить оператору надавати своїм клієнтам, компаніям різноманітного масштабу і сфер діяльності, доступ до найбільш поширених ліцензійним програмним продуктам Microsoft на основі щомісячних платежів: кінцевий користувач не отримує ПЗ Microsoft у власність, а отримує його від «Датагруп» в якості послуги. Ключовими перевагами переходу до «Pay-as-You-Go»-моделі використання програмних продуктів є відсутність істотних капітальних витрат на придбання ліцензій та оптимізація роботи організації - відхід від непрофільної діяльності. Більш того, компанія-клієнт оплачує тільки те програмне забезпечення, яке фактично використовувалося протягом звітного періоду, і може легко та швидко масштабувати послугу.

Перші клієнти в даному напрямку діяльності у «Датагруп» вже з'явилися. Після тестового доступу до послуги свій вибір клієнти пояснюють економічною доцільністю і зручністю для бізнесу: переклад капітальних витрат в операційні, можливість використовувати програмне забезпечення в необхідний період, в будь-який момент змінити обсяг наданих послуг і платити за них за фактом використання, відсутність непередбачених витрат, пов'язаних з непрогнозованим переглядом цін на ПЗ. Ще одним плюсом співпраці з українською телекомунікаційною компанією є оплата послуг, що надаються, в національній валюті.