Головна » Про компанію » Новини » «Датагруп» розгорнула Wi-Fi - зону на березі Київського моря

«Датагруп» розгорнула Wi-Fi - зону на березі Київського моря

16.08.2016

Команда технічного департаменту «Датагруп» реалізувала незвичайний проект. Вона забезпечила інтернетом внутрішній захід для компанії Kernel. 

Конференція співробітників Kernel на березі Київського моря пройшла 5 серпня. Перед фахівцями компанії постало непросте завдання - практично за день забезпечити клієнтові зовнішній канал Інтернет-зв’язку і Wi-Fi-покриття місцевості, де проходив захід. 

Розгортати бездротову інфраструктуру нашим співробітникам довелося в «польових умовах». З цим цікавим завданням наші колеги з техдепартаменту впоралися на відмінно, використовуючи супутникову тарілку і обладнання KA-SAT. 

Представники замовника залишилися дуже задоволені рівнем сервісу і якістю супутникового інтернету. 140 співробітників Kernel користувалися Wi-Fi від «Датагруп» без обмеження. 

Супутниковий Інтернет - послуга швидкісного доступу до інтернет- мережі від національного оператора зв'язку «Датагруп». Послуга працює на базі сучасного супутника, завдяки чому швидкість доступу до мережі становить від 5 до 20 Мбіт/с. 

«Датагруп» володіє новітньою супутниковою мережею зв'язку на базі супутника KA-SAT. Компанія є лідером у сегменті супутникового зв'язку VSAT в Україні (85% ринку) і СНД.