Головна » Про компанію » Новини » «Датагруп» презентувала рішення для військових на «Зброя та безпека – 2016»

«Датагруп» презентувала рішення для військових на виставці «Зброя та безпека – 2016»

19.10.2016

Національний оператор зв’язку «Датагруп» презентував свої телекомунікаційні рішення для військових на міжнародній виставці «Зброя та безпека – 2016».

Команди департаменту корпоративних продажів та технічного департаменту компанії представили мобільні комплекти супутникового зв’язку, комплексні апаратні зв’язку, багатофункціональний телекомунікаційний комплекс «РМС-67», модемно-маршрутизуючий блок («Конкурс»), польовий голосовий шлюз ПГШ-8 та інше сучасне телекомунікаційне обладнання.

Компанія також презентувала послуги для військового сектору: побудову відомчих мереж передачі даних, підбір, продаж та обслуговування телекомунікаційного обладнання, розробку та впровадження мобільних супутникових рішень. Всі ці рішення та послуги щодня успішно забезпечують надійний зв'язок для наших бійців на передовій.

«Я пишаюся тим, що завдяки нашим рішенням для супутникового зв'язку ми маємо можливість зробити свій внесок в підвищення обороноздатності  України. Продукція «Датагруп» щодня рятує життя наших хлопців в зоні АТО. Враховуючи те, що наші рішення в 2-3 рази дешевші порівняно із західними аналогами, я також бачу значний потенціал в експорті нашої продукції за кордон», – прокоментував генеральний директор «Датагруп»  Михайло Шелемба.

XIII міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та безпека – 2016» відбулася 11-14 жовтня в Міжнародному виставковому центрі у Києві. Вона проводилася у форматі двох основних розділів: «Озброєння та військова техніка для армії і правоохоронних органів» та «Зброя для цивільного населення». Цього року на виставці були представлені одразу 185 зразків озброєння та сучасної військової техніки виробництва українських підприємств.