Головна » Про компанію » Новини » «Датагруп» підписала договір про співробітництво з Одеською національною академією зв'язку імені О. С. Попова

«Датагруп» підписала договір про співробітництво з Одеською національною академією зв'язку імені О. С. Попова

03.10.2017

28 вересня, в Одесі, відбулося підписання договору про довготривале співробітництво між Одеською національною академією зв'язку імені О. С. Попова та компанією «Датагруп». На зустрічі директор з розвитку «Датагруп» Володимир Федорчук та ректор академії Петро Воробієнко домовилися про майбутню співпрацю та реалізацію спільних програм. 

«Як соціально-відповідальна компанія, «Датагруп» зацікавлена у розвитку освіти в Україні, особливо у сфері телекомунікацій. Ми вважаємо, що  співпраця та підтримка профільних вузів є чудовою платформою для розвитку та підготовки фахівців для телекомунікаційної галузі, яка може безпосередньо впливати на рівень підготовки випускників навчальних закладів, а також дозволяє ще на етапі навчання, розглядати і системно готувати студентів – майбутніх співробітників компанії», - зазначив Володимир Федорчук. 

«Ми завжди прагнемо розвивати фахові здібності наших студентів і надавати для них додаткові можливості для навчання. Партнерство з «Датагруп» дозволить реалізувати наші освітні програми, покращити практичну підготовку та працевлаштовувати кращих випускників», говорить Петро Воробієнко.  

У рамках розвитку партнерства «Датагруп» з вищими профільними навчальними закладами України, компанія з 2015 року співпрацює з Державним університетом телекомунікацій та Київським коледжем зв’язку. Основними напрямками співпраці «Датагруп» з цими освітніми закладами є підвищення якості практичної підготовки фахівців в сфері телекомунікацій, участь в спільних програмах, проектах, розробка науково-методичних посібників, надання бази практики для студентів і багато іншого. 

Компанія продовжує розширювати зону взаємодії і підготовки майбутніх фахівців телекомунікаційної сфери України і найближчим часом «Датагруп» планує розпочати співпрацю з Харківським національним університетом електроніки.