Головна » Про компанію » Новини » «Датагруп» підтримала Харківське авіашоу

«Датагруп» підтримала Харківське авіашоу

02.09.2016

«Датагруп» забезпечила Інтернетом один із найяскравіших та вражаючих спортивно-розважальних заходів, що тривав протягом 2-х днів. Авіашоу, яке відбулося 27 серпня на аеродромі Коротич у Харкові, вже вдруге приурочили до Дня української авіації.

Харків’яни та гості міста спостерігали за більше, ніж десятьма видами літаків малої авіації, зокрема Як-52, Як-18Т, Ан-2, Ан-28, Су-31, ХАЗ-30, вертольотами В-2 та Alouette, а також єдиною в Україні парою пілотажних вертольотів Мі-2.

У події брали участь справжні аси, провідні льотчики України, які демонстрували свою майстерність: майстри спорту міжнародного класу, переможці та призери Чемпіонатів Світу та Європи. Глядачі спостерігали за їх виконанням фігур вищого пілотажу, сольними виступами, фрістайлом, парними польотами.

Гості також активно цікавились розважальною програмою заходу – конкурсами та вікторинами, отримували призи від партнерів авіашоу, а також слухали музику від найкращих діджеїв. «Датагруп» надала якісний безкоштовний Wi-Fi для Харківського авіашоу, щоб учасники та гості могли вільно користуватись Інтернетом.