Головна » Про компанію » Новини » «Датагруп» забезпечить зв’язком 62-й пісенний конкурс Євробачення у Києві

«Датагруп» забезпечить зв’язком 62-й пісенний конкурс Євробачення у Києві

17.03.2017

За підсумками відкритих торгів у системі Prozorro, компанія «Датагруп» обрана постачальником послуг зв’язку на основній локації пісенного конкурсу Євробачення-2017, який пройде з 9 по 13 травня у Києві.

16 березня завершився аукціон у системі публічних закупівель Prozorro, на якому Національна суспільна телерадіокомпанія України в якості підрядника для забезпечення зв'язком основної локації пісенного конкурсу Евробачення-2017 обрала ПрАТ «Датагруп».

«Ми раді участі у такому масштабному заході, як Євробачення. Важливо відзначити, що фінальне рішення за результатами аукціону було винесено після презентації пропозицій від учасників торгів, і вибір «Датагруп» був обумовлений не стільки конкурентною вартістю, скільки високою якістю технічного рішення» - коментує Марія Алєксєєнко, директор департаменту корпоративних продажів «Датагруп».

В рамках договору «Датагруп» надасть організаторам міжнародні канали передачі даних для всесвітньої трансляції заходу, канали зв’язку для трансляції на території України, Інтернет-послуги та телефонні лінії для голосування.