Головна » Про компанію » Новини » «Датагруп» модернізує послугу DataProtect

«Датагруп» модернізує послугу DataProtect

11.09.2017

Провідний телекомунікаційний оператор першим на ринку надаватиме клієнтам послуги із захисту від DDoS атак на основі обладнання Arbor Networks

У вересні 2017 року «Датагруп» модернізувала існуючу послугу DataProtect, яка захищає інформаційні системи клієнтів від DDoS атак, встановивши обладнання Arbor Networks. Таким чином, клієнти компанії першими в Україні отримають доступ до сервісу, який забезпечує найвищий рівень захисту мережі від атак з різною потужністю.

Arbor Networks є світовим лідером у галузі надання рішень захисту від DDoS. Завдяки тісній співпраці з провідними світовими операторами та аналізу трафіку у глобальній системі сенсорів, Arbor ATLAS, сервіс має статистику DDoS атак по всім країнам та автоматично оновлює свої бази. Команда інженерів Arbor ASERT у режимі 24Х7 проводить моніторинг інтернет-загроз, використовуючи інформацію з усього світу, і клієнт завжди має актуальні механізми визначення та знищення загроз.

Варто зазначити, що із року в рік захист від DDoS стає все більш актуальним, адже за даними Arbor Networks інтенсивність і частота атак збільшилась у 8 разів з 2010 року. Окрім того, згідно з прогнозами аналітиків, у 2018 році кожна друга компанія буде зазнавати DDoS атак. Компанія «Датагруп» з використанням сервісів Arbor Networks реалізовує в Україні успішну практику захисту від DDoS атак та володіє потужним інструментарієм захисту обладнання клієнтів від негативних наслідків незаконного кібервтручання.