Головна » Про компанію » Новини » «Датагруп» - 15 років на ринку телекомунікацій!

«Датагруп» - 15 років на ринку телекомунікацій!

07.07.2015

7 липня 2015 року компанія «Датагруп» відзначає свій 15-й День народження! У цей особливий день ми відзначаємо дорослішання компанії, підсумовуємо наші успіхи і підводимо підсумки виконаної роботи і досягнень.

Історія «Датагруп» почалася в 2000 році з моменту створення в холдингу ICS оператора передачі даних «Датаком». Рівно через рік почав свою діяльність оператор супутникового зв'язку «Датасат» і в 2003 році ці дві компанії об'єдналися під єдиним брендом - «Датагруп». З цього моменту «Датагруп» починає масштабну політику із завоювання ринку і зміцнює свої позиції. Очолив об'єднані компанії керівник компанії «Датасат» - Олександр Данченко, який обіймав посаду генерального директора «Датагруп» до листопада 2014 року.

Сьогодні «Датагруп» входить до п'ятірки найбільших операторів зв'язку України і впевнено займає лідируючі позиції в основних сегментах ринку: передача даних, міжнародний транзит трафіку і супутниковий зв'язок. Щорічно частка компанії на ринку інформаційно-телекомунікаційних рішень зростає. Пропонуючи найширший вибір продуктів і рішень, «Датагруп» ефективно задовольняє різні потреби корпоративних і роздрібних клієнтів, розширює свої ресурси, демонструючи стабільне зростання.

За 15 років на ринку телекомунікацій «Датагруп» досяг значних успіхів завдяки старанній роботі та ефективній взаємодії, цілеспрямованості та професіоналізму менеджменту, довірі і підтримці клієнтів і партнерів. Грамотна стратегія розвитку компанії - важлива складова успіху «Датагруп». Головний секрет успішного розвитку, насамперед - в людях. В «Датагруп» працює команда справжніх професіоналів. Це підтверджено їх дипломами, сертифікатами і, звичайно, професійними знаннями. Співробітники активно підвищують свою кваліфікацію, відвідують семінари та тренінги, прагнуть до професійного і творчого зростання. В основі корпоративної політики компанії «Датагруп» лежить турбота про людей, які в ній працюють, прагнення зберегти і зміцнити колектив, що, в свою чергу, робить нашу компанію престижним і привабливим роботодавцем.

«Датагруп» - соціально відповідальна компанія, яка впродовж своєї діяльності робить значний внесок у розвиток спорту в Україні, реалізує проекти з розвитку здібностей дітей та молоді, запускає загальноосвітні та культурні ініціативи.