Головна » Про компанію » Новини » ЦОД «Датагруп» займає III місце в рейтингу найбільших дата-центрів України

ЦОД «Датагруп» займає III місце в рейтингу найбільших дата-центрів України

06.02.2015

У січні 2015 Консалтингова група Expert & Consulting провела дослідження ринку ЦОД в Україні, сформувавши інтегральний рейтинг дата-центрів і постачальників хмарних рішень (SaaS PaaS IaaS) за підсумками 2014 року.

За результатами дослідження ЦОД «Датагруп» займає 3-е місце в рейтингу, набравши в сумі 40,67% по всіх категоріях. Першу позицію займає ЦОД «BeMobile» (85.20%). Рейтинг заснований на показниках задіяних юнітів, їх динаміці та середньому доході на юніт (включаючи дохід від хмарних сервісів (SaaS PaaS IaaS)).

В інтегральному рейтингу серед провідних українських центрів обробки даних і постачальників хмарних послуг (SaaS PaaS IaaS) за кількістю задіяних юнітів за підсумками 2014 року, ЦОД «Датагруп» увійшов до десятки кращих, займаючи 7 позицію.

Дата-центр «Датагруп» забезпечує своїм клієнтам максимальну надійність і безпеку, пропонуючи як послуги розміщення обладнання замовника, так і послуги оренди обчислювальних потужностей з використанням сучасних методів віртуалізації та наданням IaaS і PaaS послуг.