Головна » Про компанію » Новини » Олександр Данченко взяв участь у відкритті Українського дому в Китаї

Олександр Данченко взяв участь у відкритті Українського дому в Китаї

17.09.2014

У Пекіні (Китай) 17 вересня 2014 року відкрився «Український дім». У церемонії відкриття брали участь: Олег Дьомін, Посол України в Китаї; Ван Дзін, Генеральний директор компанії Xinwei Telecom Enterprise Group; Олександр Данченко, Генеральний директор «Датагруп», експерт громадського об'єднання «Самопоміч» та директор «Українського дому» Дмитро Танасійчук.

Робота «Українського дому» здійснюватиметься за підтримки Посольства України в Китаї та телекомунікаційної корпорації Xinwei Telecom Enterprise Group. Національний оператор зв'язку «Датагруп» став першою українською компанією, яка відкрила представництво в Китаї на базі «Українського дому».

«Ми бачимо величезні і взаємовигідні перспективи як для «Датагруп», так і для обох країн у роботі з Китаєм. Ми завершили будівництво трансконтинентальної магістралі Європа-Азія стиком саме в Китаї, так що відкриття представництва «Датагруп» на базі «Українського дому» стало логічним продовженням стратегічного партнерства.

Робота «Українського дому» буде спрямована на розвиток і посилення зв'язків у торговельно-економічній, культурній, технічній, туристичній та інформаційній сферах обох країн; створення платформи для спілкування двох країн з метою розвитку співробітництва між Україною та Китаєм. Співробітники «Українського дому» працюватимуть над пошуком інвесторів і бізнес-партнерів, надаватимуть консалтингові та інформаційні послуги.

«Ми сподіваємося, що «Український Дім» стане мостом дружби і співробітництва, допоможе двом нашим народам, пов'язаним традиційними узами дружби, краще пізнати один одного. Ми розраховуємо, що він стане дієвим майданчиком обмінів і контактів», - прокоментував відкриття Дмитро Танасійчук.

Активна співпраця між Україною і Китаєм почалося в 2013 році після підписання договору про дружбу і співробітництво між двома державами. Завдання «Українського дому» розширити межі співпраці між двома державами.