Головна » Про компанію » Новини » Олександр Данченко домовився про багатомільйонні інвестиції в Україну

Олександр Данченко домовився про багатомільйонні інвестиції в Україну

18.09.2014

Олександр Данченко, Генеральний директор національного оператора зв'язку «Датагруп», експерт громадського об'єднання «Самопоміч» провів переговори в Пекіні з головою Правління та генеральним директором телекомунікаційної корпорації Xinwei Telecom Enterprise Group (корпорація «Сіньвей») Ван Цзінь і домовився про подальшу співпрацю та інвестиціях в Україна.

Олександр Данченко і Ван Цзин підтвердили домовленості, зафіксовані в підписаному в Києві Меморандумі про співпрацю між «Датагруп» і корпорацією «Сіньвей», про залучення інвестицій в розвиток проектів в Україні в сфері телекомунікацій і високих технологій, включаючи використання стандарту 4G.

Загальна сума інвестицій корпорації «Сіньвей» в Україну для реалізації всіх запланованих проектів складе близько 400 млн доларів. «Датагруп» зі свого боку надасть для цього всі свої технологічні рішення.

«Очікувати від уряду України необхідних в телекомунікаціях реформаторських кроків не доводиться. У той час, коли в усьому світі активно розвиваються LTE технології, у нас не можуть вирішити питання з видачею навіть 3G ліцензії. Україна відстає не тільки в технологічному розвитку, а й втрачає прибуток від неможливості розвивати проекти на базі сучасних телекомунікаційних рішень », - прокоментував підписання Меморандуму Олександр Данченко.

Практична реалізація всіх проектів буде залежати тільки від процесу реформування в країні і в галузі телекомунікацій зокрема. Відсутність прозорих правил ліцензування, а також єдиної стратегії розвитку ІКТ-ринку значно уповільнює розвиток галузі та процес залучення іноземних інвестицій.

Деталі домовленостей між «Датагруп» і «Сіньвей» в даний момент не розкриваються. Це пов'язано з реєстрацією технічних рішень та проектів в Україні. В рамках співпраці, компанії бачать своєю метою забезпечення якісним та надійним зв'язком державного сектора, бізнесу і цивільного населення України.

Також Меморандум передбачає створення сучасної навчально-наукової лабораторії для підвищення кваліфікації ІТ та телеком-фахівців. Лабораторія буде побудована на базі одного з українських вузів, який буде обраний на конкурсній основі.