Головна » Про компанію » Команда

Команда

team

Михайло Шелемба

Генеральний директор

У 2008 році закінчив економічний факультет  КНУ імені Тараса Шевченка. Починав свою кар’єру в банківській галузі в 2007 році. З 2010 року Михайло приєднався до відомої міжнародної компанії McKinsey&Company, де працював на позиціях консультанта та керівника проектів в європейському та близькосхідному регіонах. Тут він здійснював керівництво проектами компанії в декількох галузях (банківській, телекомунікаційній, гірничо-металургійній) з фокусом на розробку стратегії та впровадження операційних змін. 

У липні 2016 року призначений на пост генерального директора компанії «Датагруп».

team

Вадим Кунцевич

Фінансовий директор

У 2001 році закінчив з відзнакою Інститут міжнародних відносин Київського Національного Університету ім. Т. Шевченка, факультет міжнародних економічний відносин.

Є членом АССА (Асоціації Сертифікованих Присяжних Бухгалтерів).

Свою професійну діяльність розпочав в 1999 році у будівельно — проектній сфері в ТОВ «Інженерно-будівельна компанія «Будівництво та екологія».

З 2002 року працював в компанії KPMG в Україні. Пройшов шлях від асистента відділу аудиту до заступника директора, директора відділу аудиту.

Має 13 річний управлінський досвід, отриманий в міжнародній аудиторській компанії і високий рівень навичок в управлінні фінансами, володіє міжнародними стандартами фінансової звітності, стандартами бухгалтерського обліку України, має досвід участі в купівлі-продажу підприємств, реструктуризації.

У грудні 2015 року був призначений на посаду директора фінансового департаменту «Датагруп».

team

Микола Сакович

Комерційний директор

У 1997 році закінчив Національний технічний університет «КПІ», радіотехнічний факультет. Пройшов безліч профільних курсів, зокрема від компаній Eutelsat (Франція) і ViaSat (Англія).
У 2007 році отримав ступінь PMD MBA в Міжнародному інституті менеджменту (Київ).

Кар'єру почав в 1997 році в компанії «Укртракс» в якості інженера-програміста. У 1998 році став технічним директором в компанії «СТС». У «Датагруп» працює з 2001 року на різних позиціях. У 2007 році призначений на посаду комерційного директора.

team

Олександр Верещак

Директор з інноваційного розвитку

У 1996 році закінчив Національний аграрний університет за спеціальністю інженер-електрик. У 2007 році пройшов навчання за програмою PMD MBA в Міжнародному Інституті Менеджменту (м Київ). Свою професійну діяльність розпочав на київському заводі «Генератор» з посади технік-конструктор. З 1996 року працював в компанії «УкрСат» спочатку на посаді інженера відділу супутникового зв'язку, а пізніше став заступником начальника відділу.

У 2001 році прийшов в компанію «Датасат» в якості інженера відділу супутникового зв'язку. Після об'єднання «Датаком» і «Датасат» в 2003 році, продовжив свою роботу в «Датагруп», і в даний момент очолює напрямок інноваційного розвитку компанії.