Провідний телекомунікаційний оператор на українському ринку
комплексних послуг фіксованого зв'язку.

  • Датагруп – оператор решений
  • Датагруп – оператор решений
  • Датагруп – оператор решений
  • Датагруп – оператор решений
client

Історія успіху компанії Датагруп

«Датагруп» — провідна компанія на ринку телекомунікаційних послуг. Клієнти компанії отримують саме ті послуги, які потрібні для активного, динамічного розвитку їх бізнесу.

Історія компанії почалася в 2000 році, за роки розвитку «Датагруп» стала серйозним гравцем на ринку телекомунікаційних технологій. Компанія — лідер в сегменті супутникового зв’язку VSAT в Україні (займає 85%) та СНД. За підсумками 2012 року «Датагруп» належить 40% від загального обсягу доходів на ринку телекомунікаційних послуг для корпоративних клієнтів. В межоператорському сегменті ринку компанія займає 25% ринку в структурі доходів. Компанія створила національну мережу по всій території України з особливою ставкою на регіони та стала одним з лідерів по географії надаваних послуг зв’язку.

Досягти таких хороших результатів допоміг цілий спектр заходів від довгострокового бізнес-планування до постійного інвестування коштів у свій розвиток.

Детально
client

ТМ "Домашній телеком" від Датагруп

Восени 2010 року компанія «Датагруп» вивела на ринок комплексних телекомунікаційних послуг торгову марку «Домашній телеком» для роздрібних клієнтів.

Абоненти «Домашнього телекому» можуть підключити інтернет (Ethernet, ADSL, бездротові технології), телефонію (традиційна і IP (SIP протокол)) та телебачення через мережу одного оператора - «Датагруп» за технологією Triple play.

ТМ «Домашній телеком» - це в першу чергу 10-річний досвід роботи компанії «Датагруп» на ринку телекомунікацій України, це послуги високої якості, які стали доступні роздрібним клієнтам.

Детально
13.01.2017

Радіотелефони стандарту DECT 6.0 не відповідають вимогам державного регулятора

Шановні абоненти! У разі використання стаціонарного радіотелефону, як кінцевого обладнання для отримання послуг ПрАТ «ДАТАГРУП», просимо звертати увагу на стандарт, у якому працює такий стаціонарний радіотелефон.

Детально
23.12.2016

«Датагруп» і Terrasoft оголосили про старт співпраці

Один з найбільших телеком-операторів України компанія «Датагруп» і Terrasoft оголосили про партнерство і старт проекту з автоматизації процесів продажів і сервісу на базі CRM-продуктів bpm'online.

Детально
15.12.2016

Зміни умов тарифних планів на послуги телефонного зв'язку для бізнесу

Шановні абоненти! Інформуємо Вас про те, що на початку наступного року змінюються умови надання послуг фіксованого телефонного зв'язку для бізнес-абонентів компанії.

Детально