Провідний телекомунікаційний оператор на українському ринку
комплексних послуг фіксованого зв'язку.

  • Датагруп – оператор решений
  • Датагруп – оператор решений
  • Датагруп – оператор решений
  • Датагруп – оператор решений
client

Історія успіху компанії Датагруп

«Датагруп» — провідна компанія на ринку телекомунікаційних послуг. Клієнти компанії отримують саме ті послуги, які потрібні для активного, динамічного розвитку їх бізнесу.

Історія компанії почалася в 2000 році, за роки розвитку «Датагруп» стала серйозним гравцем на ринку телекомунікаційних технологій. Компанія — лідер в сегменті супутникового зв’язку VSAT в Україні (займає 85%) та СНД. За підсумками 2012 року «Датагруп» належить 40% від загального обсягу доходів на ринку телекомунікаційних послуг для корпоративних клієнтів. В межоператорському сегменті ринку компанія займає 25% ринку в структурі доходів. Компанія створила національну мережу по всій території України з особливою ставкою на регіони та стала одним з лідерів по географії надаваних послуг зв’язку.

Досягти таких хороших результатів допоміг цілий спектр заходів від довгострокового бізнес-планування до постійного інвестування коштів у свій розвиток.

Детально
client

ТМ "Домашній телеком" від Датагруп

Восени 2010 року компанія «Датагруп» вивела на ринок комплексних телекомунікаційних послуг торгову марку «Домашній телеком» для роздрібних клієнтів.

Абоненти «Домашнього телекому» можуть підключити інтернет (Ethernet, ADSL, бездротові технології), телефонію (традиційна і IP (SIP протокол)) та телебачення через мережу одного оператора - «Датагруп» за технологією Triple play.

ТМ «Домашній телеком» - це в першу чергу 10-річний досвід роботи компанії «Датагруп» на ринку телекомунікацій України, це послуги високої якості, які стали доступні роздрібним клієнтам.

Детально
16.02.2017

«Датагруп» стала офіційним дистриб'ютором корейської компанії Intellian Technologies

Наприкінці 2016 року компанія «Датагруп» підписала договір на дистрибуцію морських супутникових антен корейської компанії Intellian Technologies Inc.

Детально
14.02.2017

Зміна умов додаткової послуги телефонії «ДатаМоб»

Інформуємо вас про те, що з 1 березня 2017 року змінюються умови додаткової послуги телефонії «ДатаМоб» для абонентів з місцевою нумерацією ПрАТ «Датагруп»

Детально
30.01.2017

«Датагруп» першими в Україні розгорнули хмарну платформу на базі Windows Server 2016

Компанія «Датагруп» перша в Україні серед хмарних провайдерів завершила будівництво нової хмарної платформи на базі Windows Server 2016, яка буде доступна в повному обсязі з лютого 2017 року.

Детально